image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Devlet Memuru Olup İngiltere Vizesi Başvurusu Yapacakların Bilmesi Gerekenler Nelerdir?

Devlet memuru olup İngiltere vizesi başvurusu yapacak kişilerin dikkat etmesi gereken birtakım hususlar bulunur.

İngiltere vize ve göçmenlik kurallarına göre her başvuru sahibinin kendi kişisel durumuna göre başvurusunda bazı şartları sağlaması ve bunları belgelerle ispatlayabilmesi gerekir. Bu bağlamda devlet memurlarının da başvuru şartlarını sağlayabildiklerini başvuru dosyalarına ekleyecekleri belgelerle gösterebilmeleri gerekir. Örneğin; ziyaret kapsamlı İngiltere vizesi başvurusu yapacak bir memurun dosyasında İngiltere’ye geçici süre ile gitmekte olduğunu ve Türkiye’de bir işi ve düzeni olduğunu gösterecek şekilde iş yerinden bir belge alınması gerekir. Geçici sürelerle İngiltere’de çalışacak olan ve dolayısıyla İngiltere çalışma vizesi başvurusu yapacak olan devlet memurlarının da yine İngiltere’de çalışacağı yerden benzer bir belge alması gerekir.

İş yerinden alınacak belgelerin nasıl bir formatta olması gerektiği ve dosyaya konacak diğer belgelerin neler olduğu hakkında detaylı bilgi almak isteyen başvuru sahipleri CSS Legal ile irtibata geçebilirler. Uzmanlarımız İngiltere vize başvuru dosyanız için belgelerin tamamlanıp, tercümelerinin yapılıp, İngilizce başvuru formlarının doldurulup, harç ve ödemeleri yapıp, başvuru için randevunun alınması gibi işlemleri olumsuz sonuç alma riskinizi düşürebileceğiniz şekilde gerçekleştirmenizi sağlarlar.

İngiltere’de Londra ile Türkiye’de Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile iletişim bilgileri aracılığıyla ofislerimize gelerek ya da arayarak iletişime geçilebilir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 3925 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular