image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Ankara Antlaşması Vizesi Ekşi Sözlükteki Bilgiler Güvenilir Midir?

Ankara Antlaşması Vizesi Ekşi Sözlükteki bilgiler, İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanı olmayan kişilerce yazılmış ve güncel olmayan bilgiler içerebileceklerinden dolayı güvenilir olmayabilir ve başvuru sahiplerinin hatalı veya eksik başvuru yapmasına yol açabilirler.

Ankara Antlaşması Vizesi, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına Birleşik Krallık'ta serbest meslek sahibi olarak ve herhangi bir genel asgari şart (sermaye, dil, eğitim, tecrübe vb.) koşulmaksızın iş kurma ve daha sonrasında İngiltere vatandaşlığı alma imkânı sunmakta olan bir İngiltere vizesi türüdür. Bu vize türü İngiltere Girişimci Vizesi, İngiltere Yatırımcı Vizesi gibi sağlaması zor şartlar taşımadığı için Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına pek çok avantaj ve geniş kapsamlı haklar sağlamaktadır.

Ankara Antlaşması kapsamında İngiltere vizesi başvurusu yapacak olan başvuru sahipleri bilgi almak için çeşitli platformlarda araştırma yapmaktadır. Bu platformların başında sözlükler, forumlar, sosyal medya vb. gelmektedir. Bu platformlardan biri olan sözlükler başvurularla ilgili bilgileri de içermektedir. Ankara Antlaşması Vizesi Ekşi Sözlükteki bilgiler, İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanı olmayan kişilerce yazılmış ve güncel olmayan bilgiler içerebileceklerinden dolayı güvenilir olmayabilir ve başvuru sahiplerinin hatalı veya eksik başvuru yapmasına yol açabilirler. Bu nedenle başvuru sahiplerinin buradaki bilgilerle başvuru yapmak yerine İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarından bilgi alarak başvurularını yapmaları daha yararlı olacaktır.

İngiltere’de ve Türkiye’de ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile iletişim bilgileri aracılığıyla ofislerimize gelerek ya da arayarak iletişime geçilebilir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 944 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular