image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Ankara Antlaşması Ülkemiz Açısından Önemi Neden Büyüktür?

Ankara Antlaşması ülkemiz açısından önemi, bu antlaşmanın 18 yaşından büyük her Türk vatandaşının Avrupa Birliği üye ülkelerinde iş kurma ve çalışma imkânı bulabilmesidir. Ankara Antlaşması 1963 yılında Türkiye Cumhuriyeti ve Avrupa Ekonomik Topluluğu arasında imzalanmıştır. Meslek seçiminde sınır bulunmamakla birlikte başvuru ücreti de ödenmemektedir.

Ankara Antlaşması ülkemiz açısından önemi, Ankara Antlaşması Vizesinin gerekli belgeleri diğer İngiltere Vize türleri gibi yüksek standartlar yerine bireylerin İngiltere’de kurmak istedikleri işe göre ve olması gereken yeterliliklerine göre değişmesinden kaynaklanmaktadır. Bu şartlar hakkında detaylı bilgi almak isteyen bireylerin uzmanlarımızla iletişime geçilmesi önerilmektedir. Örneğin, İngilizce dil yeterliliği ve yüksek miktarlarda dil yeterliliği talep edilmemektedir. Ankara Antlaşması vizesi başvuru şartları hakkında ve Ankara Antlaşması vizesi, vize başvuru prosedürleri üzerine bilgi almak ve güncel haberleri takip etmek isteyenler Son Gelişmeler sayfasını ziyaret edebilirler.

CSS Legal 2006 yılından beri İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere Vizesi, Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi ve Ankara Antlaşması Vizesi başvuruları için danışmanlara telefon aracılığıyla veya Londra, Ankara, İstanbul ofisleri ziyaret ederek ulaşabilir, her türlü sorularınızı sorabilirsiniz.

Ankara Antlaşması ülkemiz açısından önemi nedir?”, “Ankara Antlaşması Vizesi uzatılabilir mi?”, “Ankara Antlaşması Vizesiyle İngiltere’de hangi işi yapabilirim?”, “Ankara Antlaşması vize şartları değişecek mi?” gibi soruları bulunan bireyler İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla uzmanlarmıza ulaşarak her türlü sorularına yanıt bulabilirler. İngiltere vize türleri ve Ankara Antlaşması başvuru işlemleri hakkında bilgi almak için firma ile iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1201 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular