image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Ankara Antlaşması Sonuçları Olumsuz Olduğunda Yapılması Gerekenler Nelerdir?

Ankara Antlaşması sonuçları olumsuz olduğunda başvuru sahibinin ret gerekçelerine göre idari itiraz ya da itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvurusu yapılması hususunda CSS Legal ile iletişime geçildiğinde danışmanlarımız gerekli yönlendirmeleri yapmaktadır.

İngiltere’de iş kurmak üzere Ankara Antlaşması Vizesi başvurusu yapıp vize reddi alan başvuru sahiplerinin ret mektuplarında yazan itiraz süresi dolmadan ret mektuplarıyla birlikte firmamız CSS Legal ile irtibata geçmesi yararlı olacaktır. Firmamız uzmanları başvuru sahiplerinin ret gerekçeleri ve kişisel durumlarını göz önünde bulundurarak idari itiraz (administrative review)itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvurusu (re-consideration application) mu yapmalarının daha yararlı olacağına karar vereceklerdir. Ankara Antlaşması sonuçları ret olup kendi itiraz başvurusu yapan başvuru sahipleri tekrardan olumsuz bir sonuçla karşılaşmak istemiyorlarsa bir İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanıyla çalışmaları yararlı olacaktır. İtiraz başvuruları hakkında detaylı bilgi ve uzmanlarımızdan danışmanlık hizmeti almak üzere başvuru sahipleri CSS Legal ile irtibata geçebilirler.

Ankara Antlaşması sonuçları olumsuz olduğunda yapılabilecek idari itiraz (administrative review) başvurusu, vize reddi alan kişilerin başvurularını değerlendiren vize memurunun hatası olduğuna ilişkin bir itirazdır. Eğer vize memuru bir hata yapmışsa bu başvurunun yapılması başvuru sahibinin yararına olacaktır. Ancak hata ya da eksiklik başvuru sahibinin dosyasında ise itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvurusu (re-consideration application) yapılması daha yararlı olacaktır. Her iki başvuruda da başvuru sahiplerinin CSS Legal uzmanları ile iletişime geçmesi yararlı olacaktır.

CSS Legal, Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine İngiltere vize ve göçmenlik başvurularında danışmanlık sağlayan bir şirkettir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 949 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular