image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Ankara Antlaşması Öğrenci Vizesi Var Mıdır?

Ankara Antlaşması Öğrenci Vizesi diye bir kategori Ankara Antlaşması Vizesi altında yapılan başvurulardan biri olmayıp bu kapsamdaki vizeler yalnızca çalışma amaçlıdır.

Ankara Antlaşması Vizesi, 18 yaşın üzerindeki Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının İngiltere’de iş kurmak amacıyla başvuru yapabileceği bir başvurudur. Bunun dışında Ankara Antlaşması kapsamında çalışan olarak başvuru yapılabilen Ankara Antlaşması Çalışan Vizesi türü de bulunmaktadır. Ancak bu çalışma kapsamlı başvurular dışında başka bir başvuru türü Ankara Antlaşması altında yapılamamaktadır. Dolayısıyla Ankara Antlaşması Öğrenci Vizesi diye bir başvuru bulunmamaktadır. Eğitim görmek üzere Birleşik Krallık’a gidecek olan başvuru sahipleri İngiltere öğrenci vizesi türlerinden birine başvuru yapmalıdır. Hangi vize türüne başvuru yapması gerektiğini belirlemek üzere başvuru sahipleri CSS Legal ile irtibata geçebilirler.

İngiltere öğrenci vizesi (Tier 4) ile İngiltere’de bulunan kişiler ise eğitimlerini tamamlamalarının ardından Ankara Antlaşması Vizesi ya da Ankara Antlaşması Çalışan Vizesi başvurusu yapabilmektedir. Mezun olduktan sonra İngiltere’de kalış süresini uzatmak, İngiltere’ye yerleşmek gibi düşünceleri olan öğrenciler CSS Legal Londra ofisi ile irtibata geçerek seçeneklerine dair detaylı bilgi ve danışmanlık hizmeti alabilirler.

CSS Legal, Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine İngiltere vizesi ve göçmenlik başvurularında danışmanlık sağlayan bir şirkettir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 2581 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular