image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Ankara Antlaşması Maddeleri Kısaca Nelerdir?

Ankara Antlaşması maddeleri kısaca 1963 tarihinde Avrupa Ekonomik Topluluğundaki ülkeler ve Türkiye arasında imzalanarak Türk vatandaşlarının İngiltere’de iş kurmasını kolaylaştırmasını sağlamıştır. İngiltere’de iş kurmak isteyen Türk vatandaşlar için yüksek standartların talep edildiği vizelere takılmasını engellemek üzere sağlaması nispeten daha kolay maddeler olarak belirlenmiş olup, bireylerin kurmak istediği iş için gerekli olan yeterlilikleri kanıtlaması Ankara Antlaşması Vizesi almak için yeterli olabilmektedir.

Ankara Antlaşması maddeleri kısaca şöyle örneklendirilebilir; İngiltere’de iş kurmak isteyen bireylerin serbest meslek sahibi olması, kuracağı işini yürütebilmek ve insanlarla daha kolay iletişim kurabilmesini sağlayacak kadar -seviye belirlenmemiş- İngilizce bilgisi, Birleşik Krallık’ta işini ve yaşamını sürdürecek kadar maddi yeterlilik vs. Görüldüğü üzere belirlenmiş bir maddi yeterlilik sınırı veya dil bilgisini seviyesinin olmamasıyla birlikte başvuru ücreti de ödenmemektedir. Ankara Antlaşması Vizesi başvurusunda bulunacak olan bireyler bu gerekliliklerin tamamının neler olabileceği hususunda uzmanlarımızla görüşebilirler.

Ankara Antlaşması maddeleri kısaca yüksek standartlar içermeyen Ankara Antlaşması Vizesini diğer İngiltere vize türlerine göre cazip kılmaktadır. Ancak bu vizenin başvuru işlemleri oldukça zor ve karmaşık yapıdadır. Bu nedenle Ankara Antlaşması konusunda uzman bireylerin yönlendirmeleri ve profesyonel destek ile başvuru yapılması vize reddi alma ihtimalini en aza indirecektir. Vize reddi almış olan bireyler idari itiraz (administrative review) başvurusunda bulunabilirler. Ankara Antlaşması Vizesi başvurularında vize reddi almamak için neler yapılabileceği, vize reddi alındıysa nasıl itiraz edilebileceğine dair uzmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Ankara Antlaşması maddeleri kısaca neler olabileceği üzerine araştırma yapan bireyler, güncel haberlere ve detaylı bilgiye İngiltere Vizesi Son Gelişmeler sayfasından ulaşabilirler.

CSS Legal 2006 yılından beri İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere Vizesi, Ankara Antlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları ve İngiltere vatandaşlığı konularında hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir.

İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve Ankara Antlaşması vize reddine itiraz başvuruları için danışmanlara telefon aracılığıyla veya Londra, Ankara, İstanbul’da bulunan ofisleri ziyaret ederek ulaşabilir, her türlü sorularınızı sorabilirsiniz.

“Ankara Antlaşması maddeleri kısaca neler olabilir?”, “Ankara Antlaşması Vizesi başvuruları nasıl yapılır?”, “Ankara Antlaşması maddeleri değişecek mi?” gibi sorularınız varsa Ankara Antlaşması Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla uzmanlarımıza ulaşarak cevap bulabilir, Ankara Antlaşması Vizesi ve Ankara Antlaşması Vize reddine itiraz başvuru işlemlerine hızlı ve dikkatli bir şekilde başlayabilirsiniz.

Bu sayfa 712 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular