image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Ankara Antlaşması İzmir Başvuru Merkezine Yapılabilir Mi?

Ankara Antlaşması İzmir Başvuru Merkezinden uzmanlarımızın alacağı randevuya katılıp biyometrik bilgiler ve başvuru dosyası verilerek yapılabilmektedir.

İzmir’den yapılacak olan İngiltere vizesi başvuruları da tüm Türkiye’den yapılan başvurularda olduğu üzere İngiltere vize ve göçmenlik kurallarınca belirli olan başvuru prosedürüne uygun olarak yapılmalıdır. Ankara Antlaşması İzmir İngiltere Vize Başvuru Merkezinden uzmanlarımızın alacağı randevuya katılıp biyometrik bilgilerini ve başvuru dosyalarını vererek başvurularını gerçekleştirebilirler. İzmir’den İngiltere Vize Başvuru Merkezine İngiltere vizesi başvurusu yapabilmek için danışmanlarımız tarafından sağlanacak olan belge listesindeki belgelerin tamamlanıp, tercümeleri yapılıp, başvuru formları doldurulup, ödemeler tamamlandıktan sonra danışmanlarımızla irtibat halinde alınmış olacak randevuda başvuru dosyasının incelenmek üzere İngiliz Konsolosluğuna gönderilmesini sağlamak için başvuru merkezine elden teslim edilmesi gerekir. Tüm bu işlemlerden önce en önemli adım başvuru yapılacak vize türünü doğru belirleyebilmektir.

İzmir’den Ankara Antlaşması Vizesi başvurusu yapacak olan başvuru sahipleri CSS Legal İzmir ofisi ile irtibata geçerek detaylı bilgi ve danışmanlık alabilirler. Danışmanlık alarak başvuru yapmak başvuru sahiplerinin başvuru prosedürlerine uygun bir başvuru yapabilmesini sağlayacak ve bu da olumlu sonuç alabilme ihtimallerini arttıracaktır.

İngiltere’de ve Türkiye’de ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile iletişim bilgileri aracılığıyla ofislerimize gelerek ya da arayarak iletişime geçilebilir. İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 3073 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular