image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Ankara Antlaşması İngiltere Forum Bilgileriyle Başvuru Yapılır mı?

Ankara Antlaşması İngiltere forum bilgileri güncelliğini yitirmiş yorum ve deneyimlerden oluşmaktadır. Bireyler daha önceki vize alma, vize reddi veya vize reddine itiraz başvuru deneyimlerini anlatmakta fakat bu bilgiler, Ankara Antlaşmasının şartlarının İngiltere için zaman içinde değişmiş olması sebebiyle güncelliğini ve doğruluğunu yitirmiştir.

Ankara Antlaşması İngiltere forum bilgileriyle başvuru yapan bireyler vize reddi hatta vize 10 yıla kadar başvuru yasağı bile alabilirler. Vize başvuru yasağının kaldırılıp kaldırılamayacağı, vize reddinin tersine çevrilebilip çevrilemeyeceği konusunda uzmanlarımızdan profesyonel destek alabilirsiniz.

Ankara Antlaşması İngiltere forum bilgileri kullanmak yerine fi uzmanlarıyla iletişime geçerek veya ofisleri ziyaret ederek başlatabilen Ankara Antlaşması Vizesi başvuru işlemlerinin başından sonuna kadar danışmanlarınız başvuru sahibinin yanında yer alarak vize reddi alma ihtimalini en aza indirmektedir.

Ankara Antlaşması Vizesi ile İngiltere’de iş kurmak isteyen bireyler için diğer İngiltere vize türleri gibi belirli standartlar talep edilmemektedir. Örneğin, belirli bir seviyede İngilizce dil bilgisi, belirli bir miktar maddi yeterlilik veya bireyin yapmak istediği işle ilgili deneyiminin ve eğitiminin olma şartı talep edilmemektedir. Başvuru sahibinin İngiltere’de kurmak istediği işin gerektirdiği şartları sağlayan ve vize memuruna inandırıcı, ikna edici belgeler sunan bireylerin vize reddi alma ihtimali azalmaktadır.

Ankara Antlaşması Vizesi reddi alan bireyler idari itiraz hakkı (administrative review) hakkı bulunmaktadır. Ankara Antlaşması Vizesi başvurunun ret nedenleri şunlar olabilmektedir; sahte bilgi/ belge sunulması, adli sicil kaydı geçmişinin temiz olmaması, kişisel bilgileri eksik veya yanlış beyan etmesi vs. Ankara Antlaşması Vize reddi sebeplerinin neler olabileceği veya sizin ret alma ihtimalinizin en aza düşürülmesi için hangi evrakların dosyada bulunması gerektiği konusunda uzmanlarımıza danışabilirsiniz.

CSS Legal İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere Vizesi, Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında 2006 yılından beri hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi ve vize reddine itiraz başvuruları için danışmanlara telefon aracılığıyla veya Londra, Ankara, İstanbul ofisleri ziyaret ederek ulaşabilir, her türlü sorularınızı sorabilirsiniz.

“Ankara Antlaşması İngiltere forum bilgileri güncel midir?”, “Ankara Antlaşması süresi ne kadardır?”, “Ankara Antlaşması kimlerle imzalandı?”, “Ankara Antlaşması vize başvuru reddi neden alınır?” gibi soruları bulunan bireyler İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla uzman danışmanlarına ulaşarak tüm sorularına yanıt bulabilir, İngiltere vizesi ve İngiltere vize reddine itiraz başvuru işlemlerine zaman kaybetmeden başlayabilirsiniz

Bu sayfa 1281 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular