image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Ankara Antlaşması İngiltere Ekşi Sözlük Bilgileri Güncel mi?

Ankara Antlaşması İngiltere ekşi sözlük bilgileriyle başvuru yapma niyetinde olan bireyler vize reddiyle karşılaşabileceklerini unutmamalıdır. Ankara Antlaşması İngiltere ekşi sözlük bilgileri yerine İngiltere vizesi ve göçmenlik kuralları hususunda uzman danışmanlardan destek alınması vize alma ihtimalini yükseltmekle kalmayıp başvuru sahiplerine maddi manevi kazançlar sağlayacaktır. Başvurusunu uzmanlarımızla yapmaya karar veren bireyler için uzmanlarca titizlikle hazırlanacak ve başvuru dosyasına koyulacak belgelerin tercümesi başvuru sahibinin talebi doğrultusunda yapılır. İngiltere içinden veya dışından başvuru yapılabilir. Ankara Antlaşması vizesi başvurusunu Türkiye’den veya İngiltere’den yapmak isteyen bireyler CSS Legal  uzmanlarıyla iletişime geçerek veya ofisleri ziyaret ederek başvuru işlemlerine başlayabilecektir.

Ekşi sözlük bilgileri bireylerin geçmiş deneyimleri, yorumları vs. olmasına rağmen her başvuru dosyasının farklı olduğu ve başvuru reddi sebeplerinin farklı olacağı unutulmamalıdır. Bu nedenle ekşi sözlük yorum veya bilgilerine dayanarak Ankara Antlaşması Vizesi başvurusu yapılması önerilmemektedir. Ankara Antlaşması Vizesi başvuru şartları hakkında detaylı bilgi almak için İngiltere vizesi konusunda uzman danışmanlarımızdan profesyonel destek alabilirsiniz.

Ankara Antlaşması Vizesi reddi alan bireyler idari itiraz hakkı (administrative review) hakkı bulunmaktadır. Vize reddi almamak için ve vize reddine itiraz edebilmek için uzmanlarımızdan destek alınması önerilmektedir. Ankara Antlaşması Vizesi başvuru evrakları puan bazlı İngiltere vize türleri gibi belirli standartlar talep etmemektedir. Örneğin, belirli bir seviyede İngilizce dil bilgisi ve belirli bir miktar maddi yeterlilik talep edilmemiştir. Ankara Antlaşması İngiltere 2019 yılında Avrupa Birliğinden çıkacağı için şartları değişebilecek olup bu değişmelerden anında haberdar olmak için Son Gelişmeler sayfasını takip edebilirsiniz.

Ankara Antlaşması Vizesi ile İngiltere’de iş kurmuş veya çalışan bireyler İngiltere’de 5 yıl kalmasıyla sürekli oturum başvurusunda bulunma hakkı elde edebilecektir. Sürekli oturum başvuru şartlarını sağlayarak sürekli oturum alan 1 yıl boyunca sürekli oturum sahibi olarak İngiltere’de yaşayan bireyler İngiltere vatandaşlık başvurusunda bulunabileceklerdir. İngiltere vatandaşlık başvuru şartlarını sağlayarak vatandaşlık sertifikasını alan bireyler geçerlilik süresi 10 yıl olan İngiltere pasaportu başvurusunda bulunabilirler. Ancak İngiltere pasaportu İngiltere vatandaşı olan herkese verilmek zorunda değildir. Pasaport hükümete aittir ve İngiltere hükümeti pasaport başvurusunu onaylayabilir, reddedebilir; pasaportu iptal edebilir veya geri alabilir. Sürekli oturum ve İngiltere vatandaşlık başvurusu hakkında detaylı bilgi almak isteyen bireyler bizimle iletişime geçebilirler.

Ankara Antlaşması İngiltere ekşi sözlük bilgileri güncel midir?”, “Ankara Antlaşması vize reddine idari itiraz yapılır mı?”, “Ankara Antlaşması vizesine internet bilgileriyle başvuru yapabilir miyim?” gibi soruları bulunan bireyler İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla uzmanlarımıza ulaşarak tüm sorularına yanıt bulabilir, İngiltere vizesi ve İngiltere vize reddine itiraz başvuru işlemlerine zaman kaybetmeden başlayabilirsiniz.

Bu sayfa 866 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular