image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Ankara Antlaşması Belgeleri Nelerdir?

Ankara Antlaşması belgeleri, olumlu sonuç alma ihtimalini arttırabilmek, prosedürlere uygun bir başvuru gerçekleştirmek, olumlu sonuç alma ihtimalini yükseltmek için uzmanlarımızın sağlayacağı belge listesine göre mümkün olan en eksiksiz ve hatasız şekilde başvuru dosyasına eklenmelidir.

Ankara Antlaşması Vizesi, Ankara Antlaşması (1963) hükümlerine dayanan ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının İngiltere’de iş kurması için oldukça avantajlı şartlar sağlamakta olan bir vize başvurusudur. Bu vize başvurusunda başvuru dosyasına eklenecek olan Ankara Antlaşması belgeleri diğer vize türlerine göre çok daha titizlikle hazırlanmalıdır. Çünkü benzer vize türlerindeki gibi sağlanması gereken zor şartlar Ankara Antlaşması Vizesi türlerinde bulunmamaktadır.

İngiltere vize ve göçmenlik başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile irtibata geçerek İngiltere vizesi danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. İngiltere vize başvuru dosyası için belgelerin tamamlanıp, tercümelerinin yapılıp, başvuru formları doldurulup, başvuru harç ve ödemeleri yapılıp, randevularının alınması sonrasında konsolosluğa incelenmek üzere gönderilmesini sağlamak üzere teslim edilebildiği İngiltere Vize Başvuru Merkezinden danışmanlarımızca randevu alınması işlemlerini uzmanlarımızla birlikte olumlu sonuç alma ihtimalinizi arttırabileceğiniz şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Yukarıda bahsedilen başvuru prosedürü işlemlerinin en önemlilerinden biri belgelerin belirlenmesi ve bu belgeler ile tercümelerinden başvuru dosyasının oluşturulmasıdır. Ankara Antlaşması belgeleri, olumlu sonuç alma ihtimalini arttırabilmek, prosedürlere uygun bir başvuru gerçekleştirmek, olumlu sonuç alma ihtimalini yükseltmek için uzmanlarımızın sağlayacağı belge listesine göre mümkün olan en eksiksiz ve hatasız şekilde başvuru dosyasına eklenmelidir.

İngiltere’de ve Türkiye’de ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile iletişim bilgileri aracılığıyla ofislerimize gelerek ya da arayarak iletişime geçilebilir. İngiltere vizesi, Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 809 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular