image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Ankara Anlaşması Vizesi Blog Bilgileriyle Başvuru Yapmanın Sonuçları Nelerdir?

Ankara Anlaşması Vizesi blog bilgileriyle başvuru yapmanın sonuçları, güncelliğini yitiren ve hatalı birçok bilgi içeren bu sayfalar nedeniyle vize reddi ya da başvuru yasağı almak olabilir.

Ankara Anlaşması Vizesi, 1973 yılında İngiltere’nin Avrupa Birliği’ne girmesinin ardından Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için İngiltere’de iş kurmak amacıyla başvuru yapılabilmesini sağlayan ve Ankara Anlaşması (1963) hükümlerine bağlı olan bir vize türüdür. Bu vize türü İngiltere’de iş kurma, kurulu bir işi devralma, işletme haklarını devralma gibi hakların yanı sıra İngiltere’ye kısa sürelerde kalıcı olarak yerleşme hakkı da sağlamaktadır. İngiltere’de bu kapsamda toplam 4 yıl bulunmuş olan kişiler sürekli oturum iznine, toplam 5 yıl bulunanlar ise İngiliz vatandaşlığına başvuru yapabilirler.

Ankara Anlaşması Vizesi blog bilgileriyle başvuru yapmanın sonuçları, güncelliğini yitiren ve hatalı birçok bilgi içeren bu sayfalar nedeniyle İngiltere vizesi reddi ya da İngiltere vizesi başvuru yasağı almak olabilir. Bu nedenle başvuru yapmayı planlayan kişilerin genellikle İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanı olmayan kişilerce yazılmış ve çoğu güncelliğini yitirmiş olan bu blog bilgilerine güvenerek başvuru yapmamaları tavsiye edilmektedir. Bu tip bir sonuçla karşı karşıya kalmak istemeyen başvuru sahipleri CSS Legal uzmanlarıyla iletişime geçerek detaylı bilgi ve danışmanlık hizmeti alabilirler.

CSS Legal, Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine İngiltere vizesi ve göçmenlik başvurularında danışmanlık sağlayan bir şirkettir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1013 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular