image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Ankara Anlaşması Turist Vizesi Başvurusu Yapılabilir Mi?

Ankara Anlaşması turist vizesi ile İngiltere’de bulunan kişilerin de başvuru yapabilecekleri istisnai bir İngiltere vizesi başvurusudur.

Ankara Anlaşması Vizesi başvuruları İngiltere’de iş kurmak isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına oldukça avantajlı haklar sağlayan istisnai bir İngiltere vizesi türüdür. Bu başvurularda en önemli şart, işi serbest meslek sahibi olarak yapmaktır. Ankara Anlaşması’na İngiltere’den başvuru yapılabileceği gibi İngiltere dışından da başvuru yapılabilmektedir. Örneğin, Ankara Anlaşması turist vizesi ile İngiltere’de bulunan kişilerce de yapılabilmektedir.

İngiltere turist vizesi türleri kısa süreli ziyaretler için verilen vizeler olup İngiltere’de uzatma başvurusu yapılarak sürenin uzatılması söz konusu değildir. Yalnızca Ankara Anlaşması Vizesi, AB Bağımlıları için İngiltere Yerleşim Vizesi, insan hakları başvurusu gibi istisnai başvurular yaparak İngiltere’de kalınan süreyi uzatabilmek mümkün olabilir. Bu başvurular dışında ziyaret kapsamlı bir vize ile İngiltere’de bulunurken uzatma başvurusu yapılamayacağı hususuna dikkat edilmelidir.

İngiltere turist vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, AB Bağımlıları için İngiltere Yerleşim Vizesi, insan hakları başvurusu gibi başvurular hakkında detaylı bilgi ve danışmanlık hizmeti almak üzere CSS & Co Legal Services ile irtibata geçebilirsiniz. Bu karmaşık başvuruları İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan profesyonel destek alarak gerçekleştirmek olumsuz sonuç alma ihtimalinizi azaltacak bir başvuru yapmanızı sağlayacaktır.

CSS Legal, Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine İngiltere vize ve göçmenlik başvurularında danışmanlık sağlayan bir şirkettir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 800 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular