image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Ankara Anlaşması Referans Mektup Örneği Nasıldır?

Ankara Anlaşması referans mektup örneği ile ilgili başvurusunu CSS Legal uzmanlarıyla gerçekleştiren başvuru sahiplerine CSS Legal uzmanlarınca bu hususta da bilgi verilecektir.

Ankara Anlaşması Vizesi, Birleşik Krallık’ta iş kurmak isteyen ve 18 yaş üstünde bulunan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının başvuru yapabildiği bir İngiltere vizesi türüdür. Bu vize ile İngiltere’ye gidip iş kurduktan sonra vize uzatmaları ile toplamda 4 yıl bulunan kişiler sürekli oturum izni başvurusu yaparak bu göçmenlik hakkını elde edebilirler. Sürekli oturum izni aldıktan 1 yıl, İngiltere’de toplam 5 yıl sonra ise İngiltere vatandaşlığı başvurusu yapılabilmektedir.

Ankara Anlaşması Vizesi başvurusu için başvuru sahiplerinin geçerli bir pasaport ve firmamızla vize başvuru işlemlerinin başlatmasının akabinde danışmanlarımız tarafından sağlanacak olan belge listesinde belirtilen ve başvurunuzda olması gereken belgeler ve tercümelerinden oluşan başvuru dosyasını, biyometrik bilgileri ile birlikte İngiltere Vize Başvuru Merkezine teslim etmesi gerekir. Türkiye’de İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Antalya, Gaziantep ve Bursa illerinde bulunan vize başvuru merkezlerinin başvuru sahibi için en uygun olanından alınacak olan randevuya katılarak İngiltere vizesi başvurusu yapılabilir. Bu merkezlere yapılan başvurular İstanbul’daki İngiltere Başkonsolosluğunda değerlendirilmektedir.

Ankara Anlaşması referans mektup örneği, başvurusunu CSS Legal uzmanlarıyla gerçekleştiren başvuru sahiplerine CSS Legal uzmanlarınca nasıl olması gerektiğine dair bilgi verilecektir. Referans mektubu, başvuru sahibinin iş yerinden ve eğitim aldığı kurum ve kuruluşlardan alınabilir. Bu belgenin nasıl olması gerektiğine dair bilgi ve başvuru için danışmanlık hizmeti CSS Legal ile irtibata geçilerek alınabilir.

CSS Legal, Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine İngiltere vize ve göçmenlik başvurularında danışmanlık sağlayan bir şirkettir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 9631 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular