image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Ankara Anlaşması Red İtirazı Nereye Yapılır?

Ankara Anlaşması red itirazı, hangi başvurunun yapılacağına bağlı olarak ilgili birime yapılabilecektir.

Ankara Anlaşması Vizesi, 1963 yılında imzalanan Ankara Anlaşması hükümlerine dayanan ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına İngiltere’de çalışma ve yaşama izni veren bir İngiltere vizesi türüdür. Bu vizenin şartlarını sağlamak diğer çalışma iznini içeren İngiltere vizesi türlerinden çok daha kolaydır. İşi kurabilecek ve işi sürdürebilecek ölçüde sermaye, bilgi, tecrübe, İngilizce vb. kriterleri sağlamak bu başvurularda yeterlidir. Yalnızca dosyanın İngiltere’de bu işi kurabilecek seviyede her şartı sağladığına dair ikna edici olması gerekmektedir. Bunun için başvuru sahipleri CSS Legal uzmanlarından profesyonel destek alarak başvurularını gerçekleştirebilirler.

Ankara Anlaşması kapsamında yapılan İngiltere vizesi başvuruları şartlar sağlanabiliyorsa ve ikna edici bir başvuru yapılmışsa olumlu sonuçlanabilir. Ancak herhangi bir eksiklik, hata, yalan beyan vb. hususlar vize reddi alınmasına yol açacaktır. Böyle bir durumla karşılaşılması halinde Ankara Anlaşması red itirazı, hangi başvurunun yapılacağına bağlı olarak ilgili birime yapılabilecektir. Bu bağlamda idari itiraz ve itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvurusu İngiltere Konsolosluğuna yapılabilmekte, itiraz davası ise İngiltere göçmenlik mahkemesinde açılabilmektedir. Bu birimlere bu başvurulardan hangisini gerçekleştirmenin başvuru sahibinin durumuna en uygun olduğunu öğrenmesi ve başvurusunda profesyonel destek alabilmesi için CSS Legal uzmanlarıyla irtibata geçebilmesi mümkündür.

İngiltere’de ve Türkiye’de ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile iletişim bilgileri aracılığıyla ofislerimize gelerek ya da arayarak iletişime geçilebilir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış firmamızla iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 2311 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular