image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Ankara Anlaşması Avukatları Londra İçinden Yapılan Hangi Başvurularda Danışmanlık Sağlıyorlar?

Ankara Anlaşması avukatları Londra içinden yapılan Ankara Antlaşması başvurularının yanında, Ankara Antlaşması uzatma başvuruları, sürekli oturum izni başvuruları, İngiltere vatandaşlığı başvuruları, itiraz başvuruları (idari itiraz, itiraz davası, itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvuruları) gibi başvurularda da danışmanlık sağlamaktadır.

Ankara Anlaşması avukatları Londra içinden yapılan Ankara Antlaşması Vizesi başvurularının yanında, Ankara Antlaşması uzatma başvuruları, sürekli oturum izni başvuruları, İngiltere vatandaşlığı başvuruları, itiraz başvuruları (idari itiraz, itiraz davası, itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvuruları) gibi başvurularda da danışmanlık sağlamaktadır. CSS Legal de gerek İngiltere’den gerekse de Türkiye’den yapılan tüm başvurularda başvuru sahiplerine profesyonel destek sağlamaktadır.

Ankara Antlaşmasına yapılacak ilk başvurularda olduğu üzere sonra yapılacak olan uzatma, sürekli oturum izni ve İngiltere vatandaşlığı başvurularını da danışmanlık alarak yapmak başvuru sahiplerinin yararına olacaktır. Çünkü bu başvurular karmaşık yapıda olup dosya üzerinde ispatlanması gereken pek çok husus bulunmaktadır. Gerçekçi ve ikna edici bir başvuru dosyası ile başvuru prosedürlerine en uygun şekilde başvuru yapmak isteyen başvuru sahipleri CSS & Co Legal Services ile irtibata geçebilirler.

CSS Legal, Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine İngiltere vize ve göçmenlik başvurularında danışmanlık sağlayan bir şirkettir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış firmamızla iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 945 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular