image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vizesi Red Olursa Hangi İtiraz Yolları Kullanılabilir?

İngiltere vizesi red olursa bireylerin başvurabileceği vize reddine itiraz kapsamlı yeniden değerlendirme başvurusu, idari itiraz ve itiraz davası yolları bulunmaktadır.

İngiltere vizesi red olursa başvuru yapılabilecek çeşitli itiraz yolları bulunmaktadır. Bu itiraz yollarının her birinin kendi içinde belirli başvuru şartları mevcuttur. Tier-1 İngiltere Girişimci Vizesi, Tier-2 İngiltere Çalışma/İş Vizesi, Tier-4 İngiltere Öğrenci Vize türleri, Tier-5 İngiltere Geçici Çalışma Vizesi ve Ankara Antlaşması Vizesi gibi İngiltere çalışma vizesi içinde bulunan vize türlerinin retlerinde idari itiraz başvurusu yolu kullanılabilir. İnsan haklarına aykırı ret kararları, İngiltere vatandaşlığından çıkarılma karaları gibi ret nedenleriyle İngiltere Göçmenlik Mahkemesine yapılabilecek yine ret alırlarsa bir üst derece mahkemesine başvuru yapılabilecek olan itiraz davası, İngiltere vize türleri başvurularında gerekli evrak eksikliği, prosedürlerin uygulanmaması, başvuru şartlarının sağlanamaması gibi konularda verilen vize reddine itiraz kapsamlı yeniden değerlendirme başvurusu olarak söylenebilir. İngiltere vize reddine itiraz başvurusu hakkında detaylı bilgi için CSS Legal uzman danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.  

İngiltere vizesi red olursa, başvuru evraklarının tam olmaması, bireylerin gerçekleri saklaması veya geçmişinde işlemiş olduğu bir suçtan dolayı adli sicil kaydının bulunması gibi genel ret gerekçeleri içerisine girebilecek konularda ve itiraz davasıyla idari itiraz yollarının kapalı olduğu durumlarda vize reddine itiraz kapsamlı yeniden değerlendirme başvurusu yapılabilir.

İngiltere vizesi red olursa hangi itiraz yollarının kullanılabileceğini, itiraz yollarının her birinin kendi içinde hangi şartları barındırdığını konusunda uzman danışmanlarıyla profesyonel destek sağlayacak olan CSS Legal uzmanlarından bilgi sağlayabilirsiniz.

CSS & Co Legal Services İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere Vizesi, Ankara Antlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları ve İngiltere vatandaşlığı konularında 2006 yılından beri hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir.

İngiltere vizesi red olursa ne yapabilirim, İngiltere vizesi reddine itiraz edilebilir mi, vize reddi için hangi itiraz yolları kullanılabilir gibi soruları bulunan tüm bireyler CSS Legal İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla CSS & Co Legal Services uzman danışmanlarına ulaşarak tüm sorularına yanıt bulabilir, İngiltere vizesi ve İngiltere vize reddi başvuru işlemlerine zaman kaybetmeden başlayabilirler. İngiltere vizesi ve vize reddine itiraz başvuruları için danışmanlarımıza telefon aracılığıyla veya Londra, Ankara, İstanbul ofislerimizi ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

Bu sayfa 811 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular