image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vize Reddine İtiraz Dilekçesi Nasıl Yazılır?

İngiltere vize reddine itiraz dilekçesi yazılışını merak eden bireylerin vize reddine itiraz dilekçesi adlı bir belge olmadığını, vize reddine itiraz için savunma hazırlanması gerektiğini bilmesi oldukça önemlidir.

İngiltere vize reddine itiraz dilekçesi çeşitli internet sitelerinde başvuru sahiplerince aranmaktadır. Ancak böyle bir dilekçenin bulunmadığı bilinmelidir. Vize reddine itiraz başvurusunda olumsuz sonucun olumluya çevrilebilmesi için vize reddi gerekçeleri ortadan kaldırılarak savunma yapılır. Bu savunmanın içeriğinde, vize reddine sebep olan durumların ortadan kaldırıldığı veya bu durumların daha açık ve anlaşılır şekilde izahını sağlayan bilgi ve belge eklendiği ifade edilir, vize onayının verilmesi talebinde bulunulur. Ancak her vize reddi sebebi ve her İngiltere vize reddine itiraz savunmasının da farklı olacağı bilinmelidir.

İngiltere vize reddine itiraz dilekçesi arayan bireyler çeşitli internet sitelerinde araştırma yapmaktadır. Forum, sözlük gibi sayfalarda bulunan güvenilir olmayan ve doğruluğu şüpheli olan bilgilerle vize başvurusunda veya vize reddine itiraz başvurusunda bulunarak tekrar vize reddi hatta vize başvuru yasağı alınabilmektedir. İngiltere vize reddi ve vize başvuru yasağı almamak için neler yapılabileceği konusunda CSS Legal uzman danışmanlarıyla iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

İngiltere vize başvurusu ve İngiltere vize reddine itiraz başvurusu konusunda uzman bireylerle yapılacak başvurularda vize onayı alma ihtimalini yükseltecek olan CSS Legal uzmanlarıyla başvurularını yapmaya karar verdiklerinde bireyler adına yapılacak savunmada İngiltere vize itiraz formu doldurulup, başvuru dosyasında eksik belge bulunuyorsa bu eksik belgeler temin edilip, hangi vize reddine itiraz yollarının kullanılıp kullanılmayacağına karar verilir. İngiltere vize reddine itiraz başvurularında kullanılacak Birleşik Krallık vize reddine itiraz yolları; vize reddine itiraz kapsamlı yeniden değerlendirme başvurusu (re-consideration), idari itiraz (administrative review) ve itiraz davası (appeal) olarak üçe ayrılmıştır. Bu yolların her biri kendi içerisinde başvuru şartları barındırmaktadır. Örneğin itiraz davası insan haklarına aykırı bir vize reddi, aile birleşimini engelleyen, koruma statüsünün kaldırılarak bireyin savunmasız bırakılması gibi şartlar altında ve bu şartların kanıtlanabilirliğinin sağlandığı sürece başvuru yapılabilecek bir vize reddine itiraz başvuru yoludur.

İngiltere vize reddi, bireylerin Birleşik Krallık Göçmenlik Kanunlarına uygun başvuru yapmamasından veya başvuru sahiplerinin hayat standartlarının başvurunun gerektirdiği şartlara uygun olmamasından dolayı verilebilir. Örneğin; maddi imkanların yeterli olmaması, başvuru evraklarının yeterli olmaması, bireyin adli sicil kaydında vize almayı engelleyen suçlardan hüküm giymiş olduğunun tespit edilmesi. CSS Legal uzmanları bireylerin göçmenlik kurallarına ve Birleşik Krallık kanunlarına uygun başvuru yapması için destek olarak başvuru reddi ihtimalini en aza düşürecektir. İngiltere vize başvuruları ve İngiltere vize reddine itiraz başvuruları hakkında detaylı bilgi için CSS Legal uzmanlarımızla görüşebilir, ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.

CSS & Co Legal Services İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere Vizesi, Ankara Antlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları ve İngiltere vatandaşlığı konularında 2006 yılından beri hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi ve vize reddine itiraz başvuruları için danışmanlarımıza telefon aracılığıyla veya Londra, Ankara, İstanbul ofislerimizi ziyaret ederek ulaşabilir, her türlü sorularınızı sorabilirsiniz.

İngiltere vize reddine itiraz dilekçesi nereden bulunur, İngiltere vize reddine itiraz dilekçesin nasıl yazılır, İngiltere vize reddi almamak için neler yapmak gerekir, İngiltere vize başvurusu nasıl yapılır gibi sorularınız varsa CSS Legal İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla CSS & Co Legal Services uzman danışmanlarına ulaşarak tüm sorularınıza yanıt bulabilir, İngiltere vizesi ve İngiltere vize reddi başvuru işlemlerine zaman kaybetmeden başlayabilirsiniz.

Bu sayfa 1315 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular