image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Ziyaretçi Akademisyenler/Öğretmenler İçin İngiltere İş Ziyareti Vizesi Başvuru Formu Nasıl Seçilir?

Ziyaretçi akademisyenler veya öğretmenler için İngiltere İş Ziyareti Vizesi başvuru formunu belirleyebilmek için gidiş amacının, kalış süresinin ve taşınan şartların bu İngiltere turist/ziyaretçi vizesi türüne uyup uymadığına bakılmalıdır.

İngiltere İş Ziyareti Vizesi’ne ziyaretçi akademisyenler veya öğretmenler kısa süreli iş ziyaretleri için başvuru yapacaklarsa İngiltere vize ve göçmenlik kurallarına uygun bir başvuru yapmalıdır. Kurallara uygun bir başvuru yapabilmek için ise doğru vize türünün belirlenmesi ve doğru başvuru formunun doldurulması gerekmektedir. Buna ek olarak vize türünün şartlarının sağlandığını gösteren belgelerin toplanması ve bunların tercümelerinin yapılması ile birlikte bir başvuru dosyasının hazırlanması gerekmektedir. Tüm bu aşamalarda profesyonel destek alarak başvurusunu CSS Legal ile gerçekleştiren başvuru sahiplerine uzmanlarımız bir randevu alarak başvuru sahibinin dosyası ve biyometrik bilgilerini İngiltere Vize Başvuru Merkezine verilmesi ile birlikte İngiltere vizesi başvuru işlemlerinin tamamlanmasını sağlayacaktır.

Ziyaretçi akademisyenler veya öğretmenler kısa süreli iş ziyareti yapabilmek üzere yapacakları bu vize başvurusunda hangi formu dolduracaklarını tayin etmekte problem yaşadıkları ve başvurularını CSS Legal uzmanları ile gerçekleştirmek istedikleri takdirde iletişim bilgilerimiz vasıtasıyla iletişime geçebilirler. Unutulmamalıdır ki; İngiltere vizesi başvurularını değerlendiren vize memurları yanlış form doldurmaktan kaynaklı olarak da başvuru sahiplerine vize reddi verebilmektedir. Ziyaret kapsamlı vize türlerine itiraz hakkı olmaması nedeniyle de iyi hazırlanmış bir başvuru dosyası ile başvuru yapılması yararlı olacaktır. İngiltere İş Ziyareti Vizesi başvurusunu danışmanlık alarak prosedürlere en uygun şekilde gerçekleştirmek üzere CSS Legal ile iletişime geçebilirsiniz.

CSS & Co Legal Services, 2006’dan beri vize danışmanlığı yapan ve Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1610 defa görüntülendi

Ziyaretçi Akademisyenler/Öğretmenler İçin İngiltere İş Ziyareti Vizesi Sıkça Sorulan Soruları