image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Ziyaretçi Akademisyenler/Öğretmenler İçin İngiltere İş Ziyareti Vizesi Başvurusunda Alınan Biyometrik Bilgiler Nelerdir?

Ziyaretçi akademisyenler ve öğretmenler için İngiltere İş Ziyareti Vizesi başvurusu için de tüm başvurularda olduğu gibi İngiltere Vize Başvuru Merkezinde biyometrik bilgilerin verilmesi gerekir.

İngiltere vizesi prosedürlerinin en önemli aşamalarından biri İngiltere Vize Başvuru Merkezine biyometrik bilgilerin verilmesidir. Bu bilgiler verilmedikçe geçerli bir başvuru yapılamaz. Biyometrik bilgiler, başvuru sahibinin parmak izleri ile yüzünün fotoğrafından oluşmaktadır ve başvuru merkezinden alınan randevu esnasında başvuru sahibi tarafından başvuru dosyası ile birlikte verilmektedir.

Yukarıda anlatılanlardan da anlaşılacağı gibi Birleşik Krallık’ta kısa süre için iş ziyareti yapmak üzere gidecek olan akademisyen ve öğretmenlerin sağlaması gereken şartlardan biri de biyometrik bilgilerin verilmesidir. Çünkü bu bilgiler verilmedikçe geçerli bir başvuru yapılabilmesi mümkün olmayacaktır. Bu İngiltere İş Ziyareti Vizesi başvurusunda başka hangi şartların arandığına dair detaylı bilgiyi CSS Legal uzmanları ile iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. Ayrıca başvurunuzu firmamızla yaparak hatasız bir başvuru gerçekleştirebilme ve olumlu sonuç alma ihtimalinizi maksimize edebilirsiniz.

CSS Legal, 2006 yılından bu yana İngiltere vizesi danışmanlığı yapan ve Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1529 defa görüntülendi

Ziyaretçi Akademisyenler/Öğretmenler İçin İngiltere İş Ziyareti Vizesi Sıkça Sorulan Soruları