image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Ziyaretçi Akademisyenler/Öğretmenler İçin İngiltere İş Ziyareti Vizesine Kimler Başvuru Yapabilir?

Ziyaretçi akademisyenler ve öğretmenler için İngiltere İş Ziyareti Vizesi’ne İngiltere’de kısa bir süre için küçük bir öğrenci grubunun başında İngiltere’ye gidecek olan akademisyen veya öğretmenler başvuru yapabilmektedir.

İngiltere İş Ziyareti Vizesine çok çeşitli amaçlarla başvuru yapılabilmektedir. Bu amaçlardan biri de ziyaretçi akademisyen veya öğretmen olarak İngiltere’de bir öğrenci grubuna eşlik etmektir. Yani ziyaretçi akademisyen ve öğretmenler için İngiltere İş Ziyareti Vizesine İngiltere’de kısa bir süre için küçük bir öğrenci grubunun başında İngiltere’ye gidecek olan kişiler başvuru yapabilmektedir.

Ziyaret kapsamlı olan bu İngiltere vizesi yine ziyaret kapsamlı olan İngiltere Akademik Ziyaretçi Vizesi ile sıklıkla karıştırılmakta ve yanlış vize türüne başvuru yapılmasına yol açmaktadır. Hangi vize türünün doğru vize türü olduğunu belirlemekte sıkıntı yaşayan ve yanlış başvuru yapmak istemeyen başvuru sahipleri CSS & Co Legal Services uzmanları ile irtibata geçerek hatasız bir başvuru yapabilirler.

İngiltere vizesi başvurularının oldukça karmaşık vize başvurularından olduğu gerçeği herkesçe bilinmektedir. Başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebilmektedir. Ayrıca bu başvurularda olumlu sonuç alabilmek için doğru vize türüne başvuru yapmak çok önem taşır. Bu nedenle vize danışmanlığı almak doğru vize türüne başvuru yapılmasını ve dolayısıyla olumlu sonuç alınmasını sağlayacaktır.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanı olan danışmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1727 defa görüntülendi

Ziyaretçi Akademisyenler/Öğretmenler İçin İngiltere İş Ziyareti Vizesi Sıkça Sorulan Soruları