image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Ziyaretçi Akademisyenler/Öğretmenler İçin İngiltere İş Ziyareti Vizesi Başvurusunda İngilizce Dil Şartı Var Mıdır?

Ziyaretçi akademisyenler ve öğretmenler İngiltere’de iş ziyaretçisi olmak üzere İngiltere İş Ziyareti Vizesi başvurusu yaptıklarında her ziyaretçi kategorisine yapılan başvurular gibi İngilizce dil şartı aranmamaktadır.

İngiltere vizesi başvurularında ülkeye ne amaçla gidileceği ve ne kadar süre kalınacağı gibi hususların başvuru dosyasında belgelenebilmesi gerekir. Bu belgeler, İngiltere vize ve göçmenlik yönetmeliklerince her vize türü için ayrı ayrı belirlenmiştir. Bu belgeler başvuru yapılacak olan vizenin taşıdığı şartlara göre değişkenlik gösterir. Dolayısıyla Birleşik Krallık’a gidecek olan akademisyenler veya öğretmenlerin de taşıması gereken bazı şartlar vardır ve bu şartları taşıdıklarını başvuru dosyalarında göstermeleri gerekir.

Birleşik Krallık’ta iş ziyareti amacıyla bulunacak olan akademisyenler ve öğretmenlerin sağlaması gereken şartlarda İngilizce dil şartı aranmamaktadır. Çünkü pek çok vize türünde aranmakta olan dil bilme şartı ziyaret kapsamlı başvurularda aranmamaktadır. Bu İngiltere İş Ziyareti Vizesi başvurusunda hangi şartların arandığına dair detaylı bilgiyi CSS Legal ile iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

CSS & Co Legal Services, 2006 yılından bu yana İngiltere vizesi danışmanlığı yapan ve Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (idari itiraz, itiraz davası, itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvurusu) başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1507 defa görüntülendi

Ziyaretçi Akademisyenler/Öğretmenler İçin İngiltere İş Ziyareti Vizesi Sıkça Sorulan Soruları