image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Uluslararası Medya Kuruluşları Çalışanları ve Film Ekibi İçin İngiltere İş Ziyareti Vizesine Kimler Başvuru Yapabilir?

İngiltere’de 6 aydan kısa süreli olarak bulunacak olan uluslararası medya kuruluşları çalışanları ve film ekibinde bulunan kişiler İngiltere İş Ziyareti Vizesi’ne başvuru yapabilirler.

Uluslararası medya kuruluşları çalışanları ve film ekibinde bulunan kişiler İngiltere İş Ziyareti Vizesi’ne başvuru yapabilirler. Uluslararası medya kuruluşu çalışanı olarak İngiltere İş Ziyareti Vizesi başvurusu yapacak olan kişiler, İngiltere dışındaki bir medya kuruluşuna bağlı olarak çalışan ve İngiltere’de kendi kurumu adına gönderilen kişilerin başvuru yapabildiği bir iş ziyareti vizesidir. Film ekibinde bulunan kişiler için İngiltere İş Ziyareti Vizesi ise çekim yapabilmek üzere İngiltere’ye gitmesi gereken aktör, aktris, yapımcı, yönetmen ve teknik ekipte bulunan kişilerin başvuru yapabildiği ziyaretçi vizesi türüdür. Film ekibindekiler de medya kuruluşlarındaki çalışanlar gibi ancak İngiltere dışındaki bir kurum tarafından istihdam ediliyorlarsa çekim yapabilmek için İngiltere’ye iş ziyaretçisi olarak gidebilirler.

Uluslararası medya kuruluşları çalışanları ve film ekibinde bulunan kişiler yapacakları İngiltere vizesi başvurusu ile 6 ay ve daha kısa sürelerle İngiltere’de iş ziyaretçisi olarak bulunabilme izni alabileceklerdir.

İngiltere’ye gidiş amacı ve kalış süresine göre hangi vize türüne başvuru yapması gerektiğini belirleyemeyen başvuru sahipleri firmamız CSS & Co Legal Services uzmanlarından detaylı bilgi alarak başvurularını gerçekleştirebilirler. CSS Legal’den danışmanlık alarak vize başvurusu yapmaları genellikle başvuru sahiplerinin olumlu sonuç almasını sağlayacağı gibi herhangi bir nedenden dolayı olumsuz bir sonuç alınması halinde de değerlendirmeyi yapan vize memurunca da itiraz nedenlerinin haklı bulunmasıyla itiraz yoluyla sonucun olumluya çevrilebilmesi için faydalı olacaktır.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (idari itiraz, itiraz davası, itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvurusu) başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1575 defa görüntülendi

Uluslararası Medya Kuruluşları Çalışanları ve Film Ekibi İçin İngiltere İş Ziyareti Vizesi Sıkça Sorulan Soruları