image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Uluslararası Medya Kuruluşları Çalışanları ve Film Ekibi İçin İngiltere İş Ziyareti Vizesi Başvuru/Vize Ücreti Ne Kadardır?

İngiltere’ye kısa süreli iş ziyareti amacıyla gidecek olan uluslararası medya kuruluşları çalışanları ve film ekibindeki kişilerin İngiltere İş Ziyareti Vizesi başvurusunu yapabilmek için başvuru belgelerini toplamış, tercümelerini yaptırmış ve başvuru formunun doldurulması öncesinde de mutlaka vize ücretini yatırılmış olması gerekir.

Birleşik Krallık ülkelerine 6 ay ve daha kısa süreli iş ziyareti yapmak amacıyla gidecek olan uluslararası medya kuruluşları çalışanları ve film ekibindeki kişiler İngiltere İş Ziyareti Vizesi başvuru yapmalıdır. İngiltere Vize Başvuru Merkezine vize başvurusu yapabilmek için ise başvuru belgelerinin toplanmış, tercümelerin yaptırılmış ve başvuru formunun doldurulmuş olması ve vize ücretinin yatırılmış olması gerekmektedir. Bu işlemleri yapmak için profesyonel destek alarak bu karmaşık süreci kolaylaştırmak isteyen başvuru sahipleri CSS Legal uzmanları ile irtibata geçebilirler.  

İngiltere vizesi ücretleri, İngiltere tarafından Sterlin olarak belirlenmiş olmasına rağmen başvuru merkezince Dolar üzerinden tahsil edilen ve başvuru sahiplerince Türk Lirası olarak ödenen ücretlerdir. Bu nedenle kura bağlı olarak sürekli değişmektedir. Ayrıca her yıl resmi olarak İngiltere’de 5 Nisan’da mali yılın değişmesi ile birlikte tüm ücretlerde olduğu gibi vize ücretlerinde de artış ya da azalış yapılmaktadır. Bu nedenle en güncel fiyatları öğrenebilmek için başvuru sahiplerinin CSS & Co Legal Services uzmanları ile iletişime geçmeleri en doğru bilgilere ulaşabilmelerini sağlayacaktır.

Birleşik Krallık’a seyahat etmek için yapılacak olan İngiltere vizesi başvurularının oldukça karmaşık olduğu herkesçe bilinen bir husustur. Başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebildiği için bu başvurularda olumlu sonuç alabilme ihtimalini arttırmak için vize danışmanlığı almak çok önem taşır. CSS Legal’in Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile iletişime geçilerek prosedürlere uygun şekilde bir başvuru gerçekleştirilebilir.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (idari itiraz, itiraz davası, itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvuruları) başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1564 defa görüntülendi

Uluslararası Medya Kuruluşları Çalışanları ve Film Ekibi İçin İngiltere İş Ziyareti Vizesi Sıkça Sorulan Soruları