image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Uluslararası Medya Kuruluşları Çalışanları ve Film Ekibi İçin İngiltere İş Ziyareti Vizesi Başvuru Formu Nasıl Seçilir?

İngiltere İş Ziyareti Vizesi başvurusunda bulunacak olan uluslararası medya kuruluşları ve film ekibi çalışanları olumlu sonuç alabilmek için doğru başvuru formunu seçmelidir.

Uluslararası medya kuruluşları ve film ekibi çalışanları İngiltere İş Ziyareti Vizesi başvurusunda bulunacaklarsa danışmanlarımızın sağladığı belge listesindeki belgeleri eksiksiz toplayarak firmamıza ulaştırmalıdır. Firmamız uzmanları tercümelerin yapılması, ödemelerin yapılması, başvuru formunun mümkün olan en doğru şekilde doldurulması randevu alınması gibi işlemleri başvuru sahibi için gerçekleştirmektedir. İngiltere vizesi başvurularında doğru başvuru formunu mümkün olan en eksiksiz ve hatasız şekilde doldurmak çok önem taşır. İngiltere vizesi başvurularını değerlendiren İngiltere Konsolosluğu yanlış başvuru formunun doldurulması durumlarında da vize reddine karar verebilmektedir. Bu nedenle öncelikle doğru vize türü belirlenmeli ve ardından başvuru dosyası hazırlanarak doğru başvuru formu doldurulmalıdır. Başvuru yapılacak olan vize türünü belirlemede ve başvuru formunu belirleyip doldurmada problem yaşayan başvuru sahipleri ise CSS Legal uzmanları ile iletişime geçerek prosedürlere uygun bir başvuru yapabilirler.

Birleşik Krallık’a gitmek üzere yapılan vize başvuruları çok fazla sayıda vize türünün bulunması ve karmaşık prosedürlere sahip olması nedeniyle zorlayıcı başvurulardır. Buna ek olarak başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebildiği için bu başvurularda olumlu sonuç alabilmek adına vize danışmanlığı almak çok önem taşır. Bu bağlamda firmamız CSS & Co Legal Services’ten danışmanlık alarak vize başvurusu yapmak prosedürlere uygun bir başvuru yapılmasını sağlayacağı gibi olumlu sonuç alınması ihtimalini de arttıracaktır.  

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan vize başvuruları ile ilgili her konuda detaylı bilgi alabileceğiniz gibi başvurunuzu profesyonel destek alarak da gerçekleştirebilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1535 defa görüntülendi

Uluslararası Medya Kuruluşları Çalışanları ve Film Ekibi İçin İngiltere İş Ziyareti Vizesi Sıkça Sorulan Soruları