image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Uluslararası Medya Kuruluşları Çalışanları ve Film Ekibi İçin İngiltere İş Ziyareti Vizesi ile İngiltere’de Çalışma Hakkı Var Mıdır?

Uluslararası medya kuruluşları çalışanları ve film ekibi üyeleri İngiltere İş Ziyareti Vizesi ile iş ziyaretçisi olarak İngiltere’ye gidebilmesine karşın İngiltere’de çalışma ve ücret elde etme izinleri bulunmaz.

Uluslararası medya kuruluşları çalışanları ve film ekibi üyeleri İngiltere İş Ziyareti Vizesi alarak iş ziyaretçisi olarak Birleşik Krallık’a seyahat edebilirler. Ancak bu kişilerin Birleşik Krallık dışındaki bir işverene bağlı olarak çalışıyor olmaları ve ücretlerini bu kişilerden almaları gerekir. Yani kişi İngiltere’deki bir işverene bağlı olarak çalışamaz ve kazanç elde edemez. Birleşik Krallık’a bir işverene bağlı olarak çalışmak üzere gidecek olan başvuru sahipleri Tier-2 veya Tier-5 İngiltere Çalışma Vizesi başvurusu yapmalıdırlar.

İngiltere’ye gidiş amacı ve kalış süresine göre hangi vize türüne başvuru yapması gerektiğini belirleyemeyen başvuru sahipleri CSS Legal uzmanlarından detaylı bilgi alarak başvurularını gerçekleştirebilirler. Başvuru sahiplerinin CSS Legal uzmanlarından danışmanlık alarak vize başvurusu yapmaları olumlu sonuç alma ihtimallerini arttırmalarını sağlayacaktır. Unutulmamalıdır ki; olumsuz sonuç almak yalnızca maddi kayba yol açmakla kalmamakta ileride yapılabilecek olan vize ve göçmenlik başvuruları için de olumsuz bir intiba oluşmasına yol açacaktır. Dolayısıyla başvurusunu uzmanlarımızla yapan kişiler olumlu sonuç alma ihtimallerini arttırmakla birlikte pek çok zarardan kendilerini koruyabileceklerdir.  

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (İdari İtiraz, İtiraz Davası, İtiraz Kapsamlı Yeniden Değerlendirilme Başvurusu-Reconsideration Application) başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1612 defa görüntülendi

Uluslararası Medya Kuruluşları Çalışanları ve Film Ekibi İçin İngiltere İş Ziyareti Vizesi Sıkça Sorulan Soruları