image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Uluslararası Medya Kuruluşları Çalışanları ve Film Ekibi İçin İngiltere İş Ziyareti Vizesi Başvurusunda İngilizce Dil Şartı Var Mıdır?

İngiltere İş Ziyareti Vizesi başvurusunda bulunacak olan uluslararası medya kuruluşları çalışanları ve film ekibinde yer alan kişiler için İngilizce dil şartı aranmamaktadır.

Uluslararası medya kuruluşları çalışanları ve film ekibinde yer alan kişiler, İngiltere İş Ziyareti Vizesi başvurusu yapacaklarsa tüm ziyaret kapsamlı vizelerde olduğu üzere İngilizce dil şartı aranmayacaktır. Yani başvuru sahiplerinin herhangi bir dil sınavından başarılı olduklarını gösteren bir belgeyi dosyalarına koymalarına gerek yoktur.

Ziyaret kapsamlı vizelerin hiç birinde kişinin dil şartını sağlayıp sağlamadığına bakılmamaktır. Ziyaret kapsamlı vizelerin aksine çalışmak, eğitim görmek ve yerleşmek amacıyla yapılan vize başvurularında İngilizce bilinmesi gerekir. Başvuru sahipleri bu kategoriler için hangi İngilizce sınavlarına girilmesi gerektiği hakkında İngiltere Vizesi ve Diğer Başvurular için Dil Sınavları sayfası inceleyebilir. Ayrıca CSS & Co Legal Services uzmanları ile iletişime geçerek de gerek vize prosedürleri gerekse de dil sınavları gibi sağlanması gereken şartlara dair detaylı bilgi alabilirler.

Birleşik Krallık’a gitmek üzere yapılan vize başvurularının olumlu sonuç almanın en zor vize başvurularından birisi olduğu gerçeği herkesçe bilinmektedir. Bu bağlamda firmamız CSS Legal’den danışmanlık alarak vize başvurusu yapmak, bu karmaşık ve zorlu başvuru sürecini kolaylaştırmak ve olumlu sonuç alma ihtimalini yükseltmek adına oldukça yararlı olacaktır.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (İdari İtiraz, İtiraz Davası, İtiraz Kapsamlı Yeniden Değerlendirilme Başvurusu) başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1464 defa görüntülendi

Uluslararası Medya Kuruluşları Çalışanları ve Film Ekibi İçin İngiltere İş Ziyareti Vizesi Sıkça Sorulan Soruları