image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Uluslararası Medya Kuruluşları Çalışanları ve Film Ekibi İçin İngiltere İş Ziyareti Vizesi ile Bağımlılar (eş ve çocuklar) İngiltere’ye Gelebilir Mi?

Uluslararası medya kuruluşları çalışanları ve film ekibi için İngiltere İş Ziyareti Vizesi, başvuru sahiplerinin eş ve çocuklarının bağımlı olarak İngiltere’ye gelebilecekleri bir İngiltere vizesi türü değildir.

Uluslararası medya kuruluşları çalışanları ve film ekibi için İngiltere İş Ziyareti Vizesi ile eş ve çocuklar bağımlı statüsünde Birleşik Krallık’a gidemezler. Bu kişilerin İngiltere’ye giriş yapabilmesi için ayrı vize başvurusu yapmaları gerekir. Bu bağlamda başvuru sahibi ile birlikte İngiltere seyahat edecek olan eşin İngiltere Genel Ziyaretçi Vizesi başvurusu yapması gerekir. 18 yaşından büyük olan çocuklar da İngiltere Genel Ziyaretçi Vizesi başvurusu yapabilir. Ancak 18 yaşının altında olan çocuklar İngiltere Çocuk Ziyaretçi Vizesi başvurusu yapabilmektedir. Ancak bazı hallerde bunların dışındaki bir vize türüne başvuru yapılması da gerekebilir. Bu nedenle CSS Legal uzmanları ile iletişime geçmek doğru vize türüne başvuru yapabilmek için başvuru sahiplerinin yararına olacaktır.

İngiltere’ye gidiş amacı ve kalış süresine göre hangi İngiltere vizesi türüne başvuru yapması gerektiğini belirleyemeyen başvuru sahipleri firmamız CSS Legal uzmanlarından detaylı bilgi alarak başvurularını gerçekleştirebilirler. CSS & Co Legal Services’ten danışmanlık alarak vize başvurusu yapmak başvuru sahiplerinin olumlu sonuç alma ihtimalini arttırmasını sağlayacağı gibi olumsuz bir sonuç ile karşılaşılması halinde de sonuca itiraz edilerek vize memurunun da gerekçeleri ikna edici ve haklı bulması ile birlikte sonucun olumluya çevrilebilmesi için faydalı olacaktır.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla başvurunuzu yaparak olumlu sonuç alma ihtimalinizi arttıracak şekilde profesyonel destek alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan ve 2006 yılından bu yana hizmet sunan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1478 defa görüntülendi

Uluslararası Medya Kuruluşları Çalışanları ve Film Ekibi İçin İngiltere İş Ziyareti Vizesi Sıkça Sorulan Soruları