image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Uluslararası Medya Kuruluşları Çalışanları ve Film Ekibi İçin İngiltere İş Ziyareti Vizesi ile İngiltere’de Eğitim Görülebilir Mi?

İngiltere İş Ziyareti Vizesi başvurusu yapan ve vize alan uluslararası medya kuruluşları çalışanları ve film ekibi üyelerinin İngiltere’de 30 günü geçememek şartıyla bazı eğitimlere katılabilme hakkı bulunmaktadır.

Uluslararası medya kuruluşları çalışanları veya film ekibi üyeleri, İngiltere İş Ziyareti Vizesi ile İngiltere’ye gideceklerse bilmelidirler ki; İngiltere’de 30 güne kadar bazı eğitimlere katılabilme hakları vardır. Ancak bu eğitimlere katılmak isteyen başvuru sahiplerinin bazı şartları sağlamaları gerekir. Bunlardan ilki ve en önemlisi kişinin esas amacının İngiltere’de eğitim almak olmamasıdır. Çünkü eğitim alma amacını taşıyan başvuru sahiplerinin gidiş amaçlarına ve kalış sürelerine göre kendilerine en uygun İngiltere öğrenci vizesi türünü belirlemeleri gerekir. İngiltere Öğrenci Ziyaretçi Vizesi, İngiltere Uzatılmış Öğrenci Ziyaretçi Vizesi, Tier-4 İngiltere Öğrenci Vizesi türleri bulunan öğrenci vizesine başvuru yapacak olan kişiler CSS Legal uzmanları ile irtibata geçerek hangi vize türüne başvuru yapacağının belirlenmesini ve başvurusunun yapılmasını sağlayabilir. Yani herhangi bir İngiltere Ziyaretçi/Turist Vizesi türü ile İngiltere’ye eğitim görmek üzere gidilememekte ve eğitim görmek üzere İngiltere’ye gidecek olan kişilerin öğrenci vizesi türlerinden birini alması gerekecektir.

İngiltere Ziyaretçi/Turist Vizesi ile Birleşik Krallık’a gidecek olan kişilerin orada eğitim görebilmeleri için bir diğer önemli şart; eğitimin 30 günü geçmeyecek olması gereğidir. Buna ek olarak İngiltere İş Ziyareti Vizesi ile alınmak istenen eğitimin İngiltere’de bazı kurumlar tarafından akredite edilmiş bir eğitim kurumundan alınması gerektiğine de dikkat edilmelidir. Ziyaret kapsamlı bir vize ile İngiltere’de alınabilecek eğitimler hakkında bilgi almak üzere CSS Legal danışmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

İngiltere vizesi başvurularının en zor olumlu sonuç alınabilen vize başvuruları olduğu herkesçe bilinen bir husustur. Ayrıca vize kategorilerinden biri olan İngiltere Ziyaretçi/Turist Vizesi’ne başvuru yapacak kişiler bilmelidir ki bu vize başvuruları oldukça karmaşıktır. Başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebildiği için bu başvurularda olumlu sonuç alabilmek adına vize danışmanlığı almak oldukça önem taşır. Bu bağlamda CSS & Co Legal Services uzmanlarından danışmanlık alarak vize başvurusu yapmak başvuru sahiplerini hem pek çok zarardan koruyacak hem de olumlu sonuç alma ihtimalini oldukça arttıracaktır.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (İtiraz Davası İdari İtiraz, İtiraz Kapsamlı Yeniden Değerlendirilme Başvurusu) başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla başvurunuzu yapabilir ve başvurularla ilgili her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1505 defa görüntülendi

Uluslararası Medya Kuruluşları Çalışanları ve Film Ekibi İçin İngiltere İş Ziyareti Vizesi Sıkça Sorulan Soruları