image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Uluslararası Medya Kuruluşları Çalışanları ve Film Ekibi İçin İngiltere İş Ziyareti Vizesi Başvurusunda Hangi Belgeler Gerekir?

Tüm İngiltere vizesi başvurularında olduğu üzere uluslararası medya kuruluşları çalışanları ve film ekibi için İngiltere İş Ziyareti Vizesi başvurularında da şartların karşılandığı oluşturulacak olan başvuru dosyası ile gösterilebilmelidir.

Uluslararası medya kuruluşları çalışanları ve film ekibi için İngiltere İş Ziyareti Vizesi başvuru dosyası için gerekli olan belgelerin eksiksiz ve hatasız tamamlanması gerekir. Dosyanın tam olabilmesi için masrafların nasıl karşılanabileceğini gösteren belgelerden uçak biletlerine kadar her türlü belgenin dosyaya konulması eksiksiz bir başvuru yapılması için gereklidir.

İngiltere İş Ziyareti Vizesi başvurusunda bulunacak olan uluslararası medya kuruluşları çalışanları ve film ekibi için diğer tüm ziyaret kapsamlı başvurularda olduğu gibi hem İngiltere turist/ziyaretçi vizesi genel şartlarının hem de bu vizenin özel şartlarının sağlandığını belgelerle gösterilmelidir. Bu bağlamda bu İngiltere turist/ziyaretçi vizesi başvuru sahibinin gidiş amacı, masraflarını nasıl karşılayacağı, kalacağı yer, seyahat sonunda İngiltere’den ayrılacağı gibi hususları ispatlayan belgeleri kişinin firmamızla vize başvuru işlemlerini başlatmasının ardından danışmanı tarafından sağlanacak olan belge listesinde belirtilen ve başvurusunda olması gereken diğer belgelerin yanı sıra sunması gerekir.

İngiltere İş Ziyareti Vizesi’ne başvuru yapacak olan kişinin öncelikle bu vizeye uyan amaçlarla İngiltere’de 6 aydan kısa süreli olarak bulunacağını gösterebilmesi gerekir. Ayrıca başvuru sahibinin İngiltere’deki masraflarının nasıl karşılanacağını gösteren belgeler de danışmanlarımızın sağlayacağı listedeki diğer belgelerin yanında mutlaka başvuru dosyasında bulunmalıdır. Çünkü bu vize ile devlet yardımlarından yararlanılamadığı gibi ücretli ya da ücretsiz olarak çalışılamaz da. Bu bağlamda tapu senetleri, kira sözleşmeleri, maaş bordroları, sponsorluk belgesi vb. belgeler danışmanlarımızın kişinin durumuna göre oluşturduğu belge listesindeki diğer belgelerle birlikte başvuru dosyasına eklenebilir.

Bu belgelerin dışında daha pek çok hususun dosya üzerinde belgelerle ispatlanması gerekir. Başvuru sahipleri bu İngiltere turist/ziyaretçi vizesini almak için ispatlanması gereken tüm durumlar için hangi belgelerin dosyada bulunması gerektiğine dair CSS & Co Legal Services uzmanları ile irtibata geçebilir. Uzmanlarımız kişinin durumuna göre bir belge listesi oluşturarak eksiksiz ve hatasız bir başvuru yapılmasını sağlayacaktır. Doğru bir başvuru yapabilmek ve iyi bir dosya hazırlayabilmek için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ve vize başvurusuyla ilgili her işlemi danışmanlarımız aracılığıyla yapabilirsiniz.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (idari itiraz, itiraz davası, itiraz kapsamlı başvurunun yeniden değerlendirilmesi başvurusu) başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile irtibata geçerek alanında uzman danışmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve başvurular hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. 2006 yılından bu yana başvuru sahiplerine profesyonel destek sunan ve Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1450 defa görüntülendi

Uluslararası Medya Kuruluşları Çalışanları ve Film Ekibi İçin İngiltere İş Ziyareti Vizesi Sıkça Sorulan Soruları