image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Tier-4 İngiltere Uzun Dönem Öğrenci Vizesi Retlerine İtiraz Edilebilir Mi?

İngiltere’de 6 aydan uzun süre eğitim alabilmek için başvuru yapılan Tier-4 İngiltere Uzun Dönem Öğrenci Vizesi başvurusu reddedilen öğrencilerin idari itirazda bulunma hakkı vardır.

Tier-4 İngiltere Uzun Dönem Öğrenci Vizesi başvurusu reddedildiği takdirde başvuru sahibi olan kişinin bu vize reddine karşı itiraz hakkı bulunmaktadır. Bu vizeye yaptığı başvurusu reddedilen kişilerin sahip olduğu itiraz hakkı, idari itiraz (administrative review)’dır. Tier-4 İngiltere Uzun Dönem Öğrenci Vizesi reddedilen öğrencilere bu hakka sahip olduğu ve bu hakkın kapsamının yanında ne kadar süre içerisinde itiraz hakkını kullanabileceği ile ilgili de bilgi verilecektir. Bu bilgiler, başvuru sahibine gönderilen ret mektubunda yer alacaktır. Vize reddi alan başvuru sahipleri ret mektubunda yer alan süre dolmadan CSS Legal uzmanları ile irtibata geçerek idari itiraz başvuruları hakkında detaylı bilgi alabilir ve başvurularının olumlu sonuçlanma ihtimalini arttıracak şekilde başvurularını gerçekleştirebilirler.

Birleşik Krallık’a gidiş amacı ve kalış süresine göre hangi vize türüne başvuru yapması gerektiğini belirleyemeyen ve hangi belgeleri sunması gerektiğine dair detaylı bilgi almak isteyen başvuru sahipleri CSS Legal uzmanlarından detaylı bilgi alarak başvurularını gerçekleştirebilirler. Danışmanlık alarak vize başvurusu yapmak başvuru sahiplerinin olumlu sonuç alması ihtimalini arttırabilmelerini sağlayacağı için oluşabilecek pek çok zarardan başvuru sahiplerinin korunmasını sağlayacaktır.

CSS Legal, Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine profesyonel destek ve danışmanlık hizmeti sağlamaktadır. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve başvuru sürecine dair detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 2407 defa görüntülendi

Tier-4 İngiltere Uzun Dönem Öğrenci Vizesi Sıkça Sorulan Soruları