image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Tier-4 İngiltere Uzun Dönem Öğrenci Vizesi Başvuru/Vize Ücretleri Ne Kadardır?

Tier-4 İngiltere Uzun Dönem Öğrenci Vizesi başvuru/vize ücreti döviz kurundaki değişmelere göre sürekli değişkenlik gösterdiği için en güncel fiyatlar CSS Legal uzmanlarından öğrenilebilir.

Birleşik Krallık’ta 6 aydan uzun olan herhangi bir eğitim programına katılmak üzere başvuru yapılabilen Tier-4 İngiltere Uzun Dönem Öğrenci Vizesi’ne başvuru yapabilmek için vize prosedürlerine göre ilk önce başvuru/vize ücretinin yatırılması gerekir. Başvuru/vize ücretleri dolar kuru üzerinden Türk Lirasına çevrilerek ödenmekte olduğu için döviz kuruna bağlı olarak ücretlerde sık sık değişiklikler olmaktadır. Bu nedenle ücretler konusunda başvuru sahipleri CSS Legal uzmanları ile iletişime geçerek en güncel fiyatları öğrenebilir ve başvurularını gerçekleştirebilirler.

Döviz kuru farklılıkları dışında vize/başvuru ücretleri resmi olarak yılda yalnızca bir kez 5 Nisan tarihinde değişmektedir. 5 Nisan İngiltere’de mali yılın değiştiği ve vize harçları dâhil tüm ücret ve harçlarda belirli oranlarda değişikliklerin yapıldığı tarihtir.

Tüm İngiltere vizesi başvurularında olduğu üzere Tier-4 İngiltere Uzun Dönem Öğrenci Vizesi başvurusu da karmaşık yapıda olan başvurulardan biri olması nedeniyle titizlikle hazırlanacak olan bir başvuru dosyası ile başvuru yapılması başvuru sahibinin yararına olacaktır. İngiltere’ye gitmek üzere yapılacak olan vize başvurularının sonucunda vize alınması diğer ülkelerin vize başvurularından daha zordur. Bu nedenle başvuru sahiplerinin başvurularını CSS Legal uzmanlarıyla birlikte gerçekleştirmeleri birçok açıdan yararlı olacaktır.

CSS & Co Legal Services, Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış ve bugüne kadar binlerce başvuru sahibinin olumlu sonuç almasını sağlamış olan CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 2573 defa görüntülendi

Tier-4 İngiltere Uzun Dönem Öğrenci Vizesi Sıkça Sorulan Soruları