image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Tier-4 İngiltere Uzun Dönem Öğrenci Vizesi ile Bağımlılar (eş ve çocuklar) İngiltere’ye Gelebilir Mi?

Tier-4 İngiltere Uzun Dönem Öğrenci Vizesi başvurusu yaparak İngiltere’de eğitim görecek olan başvuru sahiplerinin eş ve 18 yaşından küçük çocukları Tier-4 Bağımlı Vizesi başvurusu yaparak İngiltere’ye gidebilecektir.

Tier-4 İngiltere Uzun Dönem Öğrenci Vizesi ile İngiltere’de eğitim görecek olan kişilerin eş ve 18 yaşının altında bulunan çocukları Tier-4 Bağımlı Vizesi başvurusu yapabilirler. Bu vizeye başvuru yapılabilmesi için İngiltere’de eğitim görecek olan kişinin en az 12 ay lisans ve üstü bir eğitim programına katılacak olması gerekir. Bu nedenle İngilizce dil eğitimi, sertifika programı vb. bir eğitim programına katılacak olan kişilerin aile üyeleri Tier-4 Bağımlı Vizesi başvurusu yapamayacaklardır.

Tier-4 vize sahibinin bağımlılarına vize talep edilebilmesi için aile bağlarının ispat edilebilmesi önem arz eder. Bu hususun ispat edilebilmesi için eşlerde evli olup olmadıkları, evliliklerinin ne zaman yapıldığı ve evliliğin gerçek olup olmadığı gibi hususlar değerlendirilmektedir.

İngiltere vizesi başvuruları oldukça karmaşık yapıda olan başvurulardır. Bu nedenle titizlikle hazırlanacak olan bir başvuru dosyası ile başvuru yapılmalıdır. Başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebilmektedir. Eksiksiz bir başvuru dosyası hazırlamak ve dolayısıyla vize reddi almamak için bu başvurularda CSS Legal uzmanlarından vize danışmanlığı almak oldukça faydalı olacaktır.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (idari itiraz, itiraz davası, itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvuruları) başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanılarımızla başvurunuzu gerçekleştirebilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 5427 defa görüntülendi

Tier-4 İngiltere Uzun Dönem Öğrenci Vizesi Sıkça Sorulan Soruları