image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Tier-4 İngiltere Uzun Dönem Öğrenci Vizesi Başvurusu Nereye Yapılır?

Tier-4 İngiltere Uzun Dönem Öğrenci Vizesi başvurusu, tüm İngiltere vizesi türleri gibi belgeler ve bu belgelerin tercümelerinden oluşan başvuru dosyasının hazırlanıp, İngilizce başvuru formlarının doldurulup, varsa gerekli başvuru harç ve ödemelerinin yapılıp, parmak izi randevularının alınması sonrasında konsolosluğa incelenmek üzere gönderilmesini sağlamak üzere teslim edilebildiği İngiltere Vize Başvuru Merkezine yapılabilmektedir.

Türkiye’den yapılan İngiltere vizesi başvuruları yalnızca daha önceden belgeleri hazırlanmış, tercümeleri yapılmış, formları İngilizce doldurulmuş, vize harç ödemeleri yapılmış ve randevusu alınmış olmak suretiyle hazır hale getirilen dosyanın İngiltere Vizesi Başvuru Merkezine teslim edilmesiyle yapılabilmektedir. Bu merkezden bir vize randevusu alınarak başvuru dosyası ve biyometrik bilgiler (fotoğraf ile parmak izleri) teslim edilmelidir. Vize başvuru merkezleri Türkiye’de Ankara, İstanbul, İzmir, Gaziantep, Bursa, Adana ve Antalya illerinde bulunmaktadır. Bu merkezlerden herhangi birinden randevu alınarak başvuru yapılabilir.

Yukarıdaki bilgilerden de anlaşılacağı üzere Tier-4 İngiltere Uzun Dönem Öğrenci Vizesi başvurusunu da danışmanınız tarafından size sağlanacak olan ve sizin durumunuz ile İngiltere’ye gidiş amacınıza uygun olarak başvurunuz için hazırlanması gereken evrak listesindeki belgelerinizin toplanıp, bunların tercümelerinin yaptırılıp, bütün formların doldurulup, gerekli vize başvuru ücretlerinin ödenmesinden ve bütün bu işlemlerin tamamlanmasından sonra biyometrik bilgileriniz (parmak izleri, fotoğraf) ve başvuru dosyanızı teslim edebilmeniz için uzmanlarımız tarafından randevu alınması ve bu randevuya katılarak parmak izleri, fotoğraf ve başvuru dosyanızı teslim edebileceğiniz İngiltere Vize Başvuru Merkezine yapmanız gerekir. Başvurusunu firmamız CSS Legal ile yapan başvuru sahiplerinin tüm vize işlemleri gibi vize randevusunun alınması noktasında da firmamız uzmanları profesyonel destek sağlamaktadır.

İngiltere’de eğitim görmek üzere 16 yaş üzerindeki öğrencilerin başvuru yapılabildiği bu İngiltere öğrenci vizesi başvuruları için oluşturulacak dosyanın titizlikle hazırlanması gerekir. Bu nedenle yapılacak olan tüm vize başvurularında olduğu üzere bu başvurularda da vize danışmanlığı almak oldukça önem taşır. Ayrıca maddi kayba uğramamak için de danışmanlık almak başvuru sahipleri için oldukça yararlı olacaktır.

CSS Legal, 2006’dan beri İngiltere vizesi danışmanlığı yapan ve Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine profesyonel destek ve danışmanlık hizmeti sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek uzman danışmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 2434 defa görüntülendi

Tier-4 İngiltere Uzun Dönem Öğrenci Vizesi Sıkça Sorulan Soruları