image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Tier-4 İngiltere Uzun Dönem Öğrenci Vizesine Kimler Başvuru Yapabilir?

Tier-4 İngiltere Uzun Dönem Öğrenci Vizesi’ne İngiltere'de 6 aydan uzun süreli eğitim görmek isteyen öğrenciler başvuru yapabilirler.

Tier-4 İngiltere Uzun Dönem Öğrenci Vizesi, lise, üniversite, yüksek lisans, doktora, doktora sonrası araştırma, İngilizce dil eğitimi ve sertifika programları gibi bir eğitim programına 6 aydan uzun süreli kayıt yaptıran 16 yaş üstü öğrencilerin başvuru yapabileceği bir İngiltere öğrenci vizesi türüdür. Bu amaçla İngiltere’ye gidecek olan öğrenciler bu vize türü hakkında detaylı bilgi almak ve başvurusunu gerçekleştirmek üzere CSS & Co Legal Services uzmanları ile iletişime geçebilirler.

Bu İngiltere öğrenci vizesi başvurusunun karmaşık olduğu bu vizeye İngiltere’de 6 aydan uzun süre ile eğitim görecek olan öğrencilerce bilinmelidir. Başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebilmektedir. Bu nedenle bu başvurularda olumlu sonuç alabilme ihtimalini arttırmak için mümkün olabilecek en eksiksiz ve hatasız şekilde hazırlanacak bir dosya ile başvuru yapmak çeşitli kayıplara uğramamak adına oldukça önem taşır. Titizlikle hazırlanmış bir dosya ile başvuru yapmak isteyen başvuru sahipleri CSS Legal uzmanları ile iletişime geçilebilirler.  

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (İdari İtiraz, İtiraz Davası, İtiraz Kapsamlı Yeniden Değerlendirilme Başvuruları) başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 2547 defa görüntülendi

Tier-4 İngiltere Uzun Dönem Öğrenci Vizesi Sıkça Sorulan Soruları