image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Tier-4 İngiltere Uzun Dönem Öğrenci Vizesi Başvurusunda İngilizce Dil Şartı Var Mıdır?

Tier-4 İngiltere Uzun Dönem Öğrenci Vizesine başvuru yapacak olan öğrencilerin İngilizce dil şartını sağladıklarını gösterebilmeleri gerekir.

İngiltere öğrenci vizesi türlerinden biri olan Tier-4 İngiltere Uzun Dönem Öğrenci Vizesi başvurusunda bulunan öğrencilerin olumlu sonuç alabilmek için sağlaması zorunlu olan bazı şartlar bulunur. Öğrenci bu şartları sağladığını vize başvurusunda gerekli belgeleri sunarak gösterebilir. Örneğin; İngiltere’de 6 aydan uzun süre ile eğitim alınabilmesine olanak tanıyan bu İngiltere öğrenci vizesinde en az B1 düzeyinde İngilizce bilindiğinin gösterilebilmesi gerekir. Yani bu vize için İngilizce dil şartı bulunur. Bunu sağlamak için hangi sınavlara girilebileceği hakkında detaylı bilgi, Öğrenci Vizesi için İngilizce Dil Sınavları sayfamızdan öğrenilebilir. Ayrıca başvurusunu CSS Legal ile yapan başvuru sahiplerine danışmanlarımız hangi sınava girebilecekleri hakkında da detaylı bilgi vereceklerdir.

Başvuru sahipleri, İngiltere’de 6 aydan uzun süre eğitim görebilmek üzere yapacakları bu vize başvurusunu nasıl yapacakları hakkında detaylı bilgi almak üzere CSS & Co Legal Services ile iletişime geçebilirler. Unutulmamalıdır ki; İngiltere vizesi başvurularını değerlendiren vize memurları yanlış başvuru yapmaktan kaynaklı olarak da başvuru sahiplerine vize reddi verebilmektedir. Bu nedenle vize başvurusunu iyi hazırlanmış bir başvuru dosyası ile yapmak yararlı olacaktır. Dolayısıyla vize başvurusunu CSS Legal ile iletişime geçerek yapmak olumlu sonuç alma ihtimalini arttırabilmeyi sağlayacak ve başvuru sahibini pek çok zarardan koruyacaktır.

CSS & Co Legal Services, Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (İdari İtiraz, İtiraz Davası, İtiraz Kapsamlı Yeniden Değerlendirilme Başvurusu) başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek her biri alanında uzman danışmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve vize başvuruları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 2553 defa görüntülendi

Tier-4 İngiltere Uzun Dönem Öğrenci Vizesi Sıkça Sorulan Soruları