image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Tier-4 İngiltere Uzun Dönem Öğrenci Vizesi Süresi Bitince Uzatılabilir Mi?

İngiltere öğrenci vizesi türlerinden biri olan Tier-4 İngiltere Uzun Dönem Öğrenci Vizesi süresi bitince İngiltere’de İç İşleri Bakanlığı (Home Office)’na uzatma başvurusu yapılarak uzatılabilen bir İngiltere öğrenci vizesi türüdür.

İngiltere’de 6 aydan uzun süre eğitim almak isteyen 16 yaşın üstündeki başvuru sahiplerinin başvuru yapabildiği Tier-4 İngiltere Uzun Dönem Öğrenci Vizesi’nin süresi bittiği takdirde uzatma yapılabilmektedir. İngiltere öğrenci vizesi türlerinden vize süresi bitince İngiltere’den uzatılabilen bir tek bu vize vardır.

Uzatma başvurusu, İngiltere içerisinden İç İşleri Bakanlığına (Home Office) posta yolu ile yapılabilmektedir. Bunun yanında uzatma başvurusunda CSS Legal Londra ofisindeki uzmanlarımızla başvurusunu yapan kişiler aynı gün içerisinde sonuç almak istemeleri halinde danışmanlarımızdan Öncelikli Servis (Premium Service) Merkezlerinin birinden randevu alınmasını talep ederek de başvurularını gerçekleştirebilirler. Bu uzatma başvurusunda sağlanması gereken şartlar ve başvuru prosedürleri ile ilgili olarak CSS Legal’in Londra ofisindeki uzmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz. Bu sayede eksiksiz bir başvuru yaparak olumsuz bir sonuç ile karşılaşma ihtimalini minimuma indirebilirsiniz.

Tüm İngiltere vizesi başvurularında olduğu üzere Tier-4 İngiltere Uzun Dönem Öğrenci Vizesi başvurusu da karmaşık yapıda olan başvurulardan biri olduğu için titizlikle hazırlanacak olan bir başvuru dosyası ile başvuru yapılmalıdır. İngiltere’ye gitmek üzere yapılacak olan vize başvurularının sonucunda vize alınması diğer ülkelerin vize başvurularından daha zordur. Buna ek olarak başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebildiği için bu başvurularda vize danışmanlığı almak çok önem taşır. Bu nedenle başvuru sahiplerinin başvurularını CSS Legal uzmanları ile iletişime geçerek yapmaları yararlı olacaktır.

İngiltere vizesi ve İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (İdari İtiraz, İtiraz Davası, İtiraz Kapsamlı Yeniden Değerlendirilme Başvuruları) başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanı olan danışmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 2620 defa görüntülendi

Tier-4 İngiltere Uzun Dönem Öğrenci Vizesi Sıkça Sorulan Soruları