image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Tier-4 İngiltere Uzun Dönem Öğrenci Vizesi Başvuru Formu Nasıl Seçilir?

Tier-4 İngiltere Uzun Dönem Öğrenci Vizesi başvuru formunu doğru belirleyebilmek ve doldurabilmek için öncelikle başvuru yapılacak olan vize türünün bu olduğundan emin olunmalıdır.

İngiltere Öğrenci Vizesi türlerinden biri olan Tier-4 İngiltere Uzun Dönem Öğrenci Vizesi başvurusu yapacak olan kişiler bu vizenin şartlarının gidiş amaçlarına ve kendi şartlarına uygun olduğundan emin olmalıdır. Bunun için de CSS Legal uzmanlarından yardım alarak yanlış vize türüne başvuru yapmak, yanlış başvuru formu doldurmak, formu yanlış doldurmak gibi pek çok problemi en başından ortadan kaldırabilirler. Çünkü bu problemlerden kaynaklı olarak vize memurlarının vize reddi verdiği pek çok başvuru bulunmaktadır. Bu nedenle de başvuruların dikkatli hazırlanması oldukça önem arz eder. 

Puan bazlı sistemin uygulandığı vize başvurularından olan bu İngiltere Öğrenci Vizesi başvurusu da karmaşık yapıda olan başvurular olduğu için titizlikle hazırlanacak olan bir başvuru dosyası ile başvuru yapılması başvurunun olumlu sonuçlanabilmesi adına yararlı olacaktır. İngiltere’ye gitmek üzere yapılacak olan vize başvurularının sonucunda vize alınması diğer ülkelerin vize başvurularından çok daha zordur. Bu nedenle başvuru sahiplerinin başvurularını CSS Legal uzmanları ile yapmaları karşı karşıya kalabilecekleri pek çok zarardan korunmalarını sağlayacak ve pek çok açıdan fayda sağlayacaktır. 

CSS & Co Legal Services, Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 2425 defa görüntülendi

Tier-4 İngiltere Uzun Dönem Öğrenci Vizesi Sıkça Sorulan Soruları