image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Tier-4 İngiltere Çocuk Öğrenci Vizesine Kimler Başvuru Yapabilir?

Tier-4 İngiltere Çocuk Öğrenci Vizesi’ne İngiltere’de özel bir eğitim kurumundan eğitim alacak olan 4 ile 17 yaş arasındaki çocuk öğrenciler başvuru yapabilmektedir.

İngiltere vizesi başvuruları gidiş amaçlarına göre çok sayıda kategoriye ayrılmaktadır. Bu nedenle her vize türüne gidiş amacına göre başvuru yapabilecek olan kişiler de farklılık göstermektedir. Örneğin; İngiltere Turist/Ziyaretçi Vizesi kategorisine eğitim görecek kişiler başvuru yapamaz ve İngiltere Öğrenci Vizesi başvurusu yapmaları gerekmektedir. Aynı şekilde İngiltere Çalışma/İş Vizesi türlerine İngiltere’ye evlenmek dolayısıyla yerleşmek üzere başvuru yapılamaz, İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi başvurusu yapılması gerekir. Bu ana kategorilerin çeşitli gidiş amaçları için çok sayıda alt kategorileri de bulunmaktadır. Alt türler arasından da doğru vize türünü belirleyebilmek oldukça önem taşır. Başvuru yapacağı vize türünü belirlemede problem yaşayan kişilerin CSS Legal uzman danışmanları ile irtibata geçerek detaylı bilgi alması ve başvurusunu gerçekleştirmesi yararlı olacaktır.

İngiltere Öğrenci Vizesi türlerinden Tier-4 İngiltere Çocuk Öğrenci Vizesine yalnızca Birleşik Krallık’ta özel bir eğitim kurumunda eğitim alacak olan 4-17 yaş arası öğrenciler başvuru yapabilmektedir. Bu yaş aralığında olmayan ya da farklı bir amaçla İngiltere’ye gidecek olan başvuru sahipleri Tier-4 İngiltere Çocuk Öğrenci Vizesi’ne değil amaçlarına, taşıdıkları şartlara ve kalış sürelerine göre en uygun vize türüne başvuru yapmalıdır. Bu bağlamda başvuru sahipleri CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek hangi vize türüne başvuru yapacağının belirlenmesini sağlayacağı gibi vize başvuru işlemlerinin tamamını danışmanlarımızla gerçekleştirebilir.

Birleşik Krallık’a gitmek üzere yapılacak olan İngiltere vizesi başvurularının dünyada olumlu sonuç almanın en zor vize başvuruları olduğu gerçeği herkesçe bilinmektedir. Başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebilmektedir. Bu nedenle bu başvurularda olumlu sonuç alabilmek için vize danışmanlığı almak oldukça yarar sağlar. Danışmanlık almak genellikle olumlu sonuç alınmasını sağlayacağı gibi olumsuz bir sonuç alınması halinde de sonucun olumluya çevrilebilmesi için faydalı olacaktır.

CSS & Co Legal Services, 2006’dan bu yana İngiltere vizesi danışmanlığı yapmakta ve Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine profesyonel destek sağlamaktadır. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1810 defa görüntülendi

Tier-4 İngiltere Çocuk Öğrenci Vizesi Sıkça Sorulan Soruları