image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Tier-4 İngiltere Çocuk Öğrenci Vizesi Başvurusunda İngilizce Dil Şartı Var Mıdır?

Tier-4 İngiltere Çocuk Öğrenci Vizesi başvurusunda 4 ile 17 yaş arasında olan ve İngiltere’de eğitim görecek olan başvuru sahiplerinin sağlaması gereken bir İngilizce dil şartı bulunmaz.

Tier-4 İngiltere Çocuk Öğrenci Vizesi başvurularında başvuru sahiplerinin sağlaması zorunlu olan bir İngilizce dil şartı bulunmaz. Yani Tier-4 İngiltere Uzun Dönem Öğrenci Vizesi başvurusu için bir IELTS belgesi ile sağlanması gereken İngilizce dil şartı bu vize için aranmamaktadır. Bu nedenle bu İngiltere Öğrenci Vizesi türünün başvuru dosyasına herhangi bir İngilizce sınavının belgesinin eklenmesi gerekmez.

Vize başvuruları ve diğer başvurular için sağlanması zorunlu olan dil şartı için hangi sınavlara girilmesi gerektiğine dair bilgi almak üzere İngiltere Vizesi ve Diğer Başvurular için Dil Sınavları sayfamızı inceleyebilir ve uzman danışmanlarımızla irtibata geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

İngiltere Öğrenci Vizesi başvuruları oldukça karmaşık yapıda olan başvurulardır. Bu nedenle titizlikle hazırlanacak olan bir başvuru dosyası ile başvuru yapılmalıdır. Başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebilmektedir. Mümkün olan en eksiksiz şekilde bir başvuru dosyası hazırlamak ve dolayısıyla vize reddi alma ihtimalini düşürmek için bu başvurularda CSS Legal uzmanlarından vize danışmanlığı almak oldukça faydalı olacaktır.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile iletişime geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve vize başvuru süreci ile ilgili her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleriyle 2006 yılından bu yana profesyonel danışmanlık hizmeti sağlayan CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1777 defa görüntülendi

Tier-4 İngiltere Çocuk Öğrenci Vizesi Sıkça Sorulan Soruları