image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Tier-4 İngiltere Çocuk Öğrenci Vizesi Başvuru/Vize Ücreti Ne Kadardır?

Tier-4 İngiltere Çocuk Öğrenci Vizesi başvuru/vize ücreti, İngiltere makamlarınca Sterlin olarak belirlenmiş olmasına rağmen başvuru merkezlerince Dolar olarak tahsil edildiği için kura bağlı olarak sürekli olarak değişkenlik göstermektedir.

Tier-4 İngiltere Çocuk Öğrenci Vizesi başvurusu yapmak isteyen kişiler başvuru yapabilmek için diğer başvuru işlemlerinden önce başvuru/vize ücretini yatırmalıdır. Bu İngiltere Öğrenci Vizesi türünün başvuru ücreti ise tüm İngiltere vizesi türlerinde olduğu üzere dolar üzerinden Türk Lirası’na çevrilerek ödenmektedir. Ayrıca her yıl 5 Nisan’da İngiltere’de mali yıl değiştiği için tüm ücret ve harçlarda olduğu üzere vize/başvuru ücretlerinde de artışlar meydana gelmektedir. Yani bu ücretler resmi olarak sadece bu tarihte değişikliğe uğramaktadır.

Yukarıda bahsedilen nedenlerle fiyatlar sürekli olarak değişkenlik göstermektedir. En güncel fiyatlara ulaşmak isteyen başvuru sahipleri CSS Legal uzmanları ile iletişime geçebilirler.

Tüm İngiltere vizesi başvurularında olduğu üzere Tier-4 İngiltere Çocuk Öğrenci Vizesi başvurusu da karmaşık yapıda olan başvurular olduğu için titizlikle hazırlanacak olan bir başvuru dosyası ile başvuru yapılmalıdır. İngiltere’ye gitmek üzere yapılacak olan vize başvurularının sonucunda vize alınması diğer ülkelerin vize başvurularından daha zordur. Dolayısıyla bu başvurularda vize danışmanlığı almak olumlu sonuç alabilmek için çok yarar sağlar. Bu nedenle başvuru sahiplerinin başvurularını CSS Legal uzmanları ile iletişime geçerek yapmaları yararlı olacaktır.

İngiltere vizesi ve İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanı olan danışmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1906 defa görüntülendi

Tier-4 İngiltere Çocuk Öğrenci Vizesi Sıkça Sorulan Soruları