image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Tier-4 İngiltere Çocuk Öğrenci Vizesi Başvurularında Mülakat Var Mıdır?

Tier-4 İngiltere Çocuk Öğrenci Vizesi başvurularında başvuru sahibi çocukların mülakata girmesi gibi bir şart bulunmamaktadır.

İngiltere’de eğitim görmek isteyen 4-16 yaş arası öğrencilerin başvuru yapabildiği Tier-4 İngiltere Çocuk Öğrenci Vizesi başvurusu için mülakat şartı bulunmamaktadır. İngiltere’de uzun süreli eğitim görmek isteyen 16 yaş üstü başvuru sahipleri bu vizeye değil de Tier-4 İngiltere Uzun Dönem Öğrenci Vizesi’ne başvuru yapabileceği için bu başvuru sahiplerinden mülakat talep edilebilecektir.

Hangi türün kendisi için daha uygun olduğunu belirlemede problem yaşayan başvuru sahipleri firmamız CSS Legal ile iletişime geçebilir. Ayrıca başvurusunu firmamızla yapan kişiler mülakata çağırılmaları durumunda sorulabilecek sorulara verilebilecek cevaplar hakkında da profesyonel destek alabileceklerdir. İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan danışmanlık alarak İngiltere vizesi başvurusu yapmak başvuru sahiplerinin olumlu sonuç alması ihtimalini arttırmalarını sağlayacağı gibi olumsuz bir sonuç alınması halinde de vize memurunca haklı gerekçeler olduğu tespit edildiği takdirde sonucun itiraz yoluyla olumluya çevrilebilmesi için faydalı olacaktır.

CSS Legal, 2006’dan bu yana Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine profesyonel destek sağlamaktadır. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (İdari İtiraz, İtiraz Davası, İtiraz Kapsamlı Yeniden Değerlendirilme Başvuruları) başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1781 defa görüntülendi

Tier-4 İngiltere Çocuk Öğrenci Vizesi Sıkça Sorulan Soruları