image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Tier-4 İngiltere Çocuk Öğrenci Vizesi Süresi Bitince Uzatılabilir Mi?

Tier-4 İngiltere Çocuk Öğrenci Vizesi, İngiltere’de öğrenim görmek amacıyla başvuru yapılabilen diğer İngiltere vizesi türlerinden farklı olarak İngiltere’den uzatılabilmektedir.

4 ile 17 yaş arası öğrencilerin İngiltere’de özel bir eğitim kurumunda eğitim alabilmek üzere başvuru yapabildiği Tier-4 İngiltere Çocuk Öğrenci Vizesi süresi bitince İngiltere’den uzatma başvurusu yapılabilmektedir. Bu durum diğer öğrenci vizesi türlerinden farkıdır. Çünkü İngiltere Öğrenci Ziyaretçi Vizesi ve İngiltere Uzatılmış Öğrenci Ziyaretçi Vizesi türleri İngiltere’den uzatma başvurusu yapılarak uzatılamamaktadır. Bu vize türü ile İngiltere’de eğitim gören ve vize süresinin bitmesine az bir süre kalmış olan başvuru sahipleri CSS Legal’in Londra ofisi ile iletişime geçerek uzatma başvurularını İngiltere içerisinden gerekleştirebilirler.

Birleşik Krallık’a gitmek üzere yapılacak olan İngiltere vizesi başvurularının oldukça karmaşık başvurular olduğu gerçeği herkesçe bilinmektedir. Ayrıca başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebilmektedir. Bu nedenle bu başvurularda olumlu sonuç alabilmek için vize danışmanlığı almak oldukça yarar sağlar. Danışmanlık almak genellikle olumlu sonuç alınmasını sağlayacağı gibi olumsuz bir sonuç alınması halinde de sonucun olumluya çevrilebilmesi için faydalı olacaktır.

CSS & Co Legal Services, 2006’dan bu yana İngiltere vizesi danışmanlığı yapan ve Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (İdari İtiraz, İtiraz Davası, İtiraz Kapsamlı Yeniden Değerlendirilme Başvuruları) başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1721 defa görüntülendi

Tier-4 İngiltere Çocuk Öğrenci Vizesi Sıkça Sorulan Soruları