image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Tier-4 İngiltere Çocuk Öğrenci Vizesi Süresi Ne Kadardır?

Tier-4 İngiltere Çocuk Öğrenci Vizesi süresi, başvuru sahibi öğrencinin yaşına ve alacağı eğitimin süresine göre verilmektedir.

İngiltere vizesi başvurusu olumlu sonuçlanan kişilere verilecek olan vize süresi kişinin gidiş amacı ve kalmayı talep ettiği süre göz önünde bulundurularak verilmektedir. Konsolosluk vize memurlarının talep edilen süreyi makul bulmaması durumunda başvuru formunda belirtilen sürenin altında bir süre ile vize vermesi de mümkündür.

Tier-4 İngiltere Çocuk Öğrenci Vizesi süresi, başvuran öğrencinin başvuru yaptığı zamandaki yaşına ve alacağı eğitimin süresine göre verilmektedir. Bu vize başvurusunda başvuru dosyasında eğitim görülmek istenen eğitim kurumundan alınacak olan CAS belgesinde (Confirmation of Acceptance for Studies) yer alan süre vizenin süresini belirleme hususunda en önemli göstergedir. Vize memurları bu süreyi göz önünde bulundurarak buna uygun bir vize süresi verecektir.

Tüm İngiltere vizesi başvurularında olduğu üzere Tier-4 İngiltere Çocuk Öğrenci Vizesi başvurusu da karmaşık yapıda olan başvurular olduğu için titizlikle hazırlanacak olan bir başvuru dosyası ile başvuru yapılmalıdır. İngiltere’ye gitmek üzere yapılacak olan vize başvurularının sonucunda vize alınması diğer ülkelerin vize başvurularından daha zordur. Dolayısıyla başvuru sahiplerinin başvurularını CSS Legal uzmanları ile iletişime geçerek yapmaları yararlı olacaktır.

CSS & Co Legal Services, 2006’dan bu yana İngiltere vizesi danışmanlığı yapan ve Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve vize başvurularıyla ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1785 defa görüntülendi

Tier-4 İngiltere Çocuk Öğrenci Vizesi Sıkça Sorulan Soruları