image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Tier-4 İngiltere Çocuk Öğrenci Vizesi Başvuru Formu Nasıl Seçilir?

Tier-4 İngiltere Çocuk Öğrenci Vizesi başvuru formunu doğru şekilde seçmek ve doldurabilmek için başvuru sahiplerinin ilk önce başvuru yapacakları vize türünün bu olduğundan emin olmaları gerekir.

İngiltere’ye herhangi bir amaçla gitmek üzere yapılacak olan vize başvurularında başvuru yapılacak vize türü uzmanlarımızca kişinin durumuna ve gidiş amacına göre saptandıktan sonra hazırlanacak olan belge listesine göre belgelerin toplanarak ve tercümeleri yaptırılarak ve ardından bir başvuru formu doldurularak oluşturulan başvuru dosyası ve biyometrik bilgilerin randevu alınarak İngiltere Vize Başvuru Merkezine verilmesiyle başvuru gerçekleştirilebilmektedir. Kişinin dosyasında yer alacak olan tüm belgelerde olduğu üzere başvuru formunda herhangi bir hata, eksiklik, yalan beyan gibi bir durumun olmamasına dikkat edilmesi gerekir. Vize reddi almamak için bu hususlara çok dikkat edilmesi gerekmektedir. Başvuru formunu bu şekilde doldurmakta problem yaşayan başvuru sahipleri firmamız CSS Legal uzmanları ile irtibata geçerek vize başvurusu ile ilgili her konuda olduğu gibi formun doldurulmasında da profesyonel destek alabilirler.

Tier-4 İngiltere Çocuk Öğrenci Vizesi başvurusunda da başvuru sahipleri yukarıda anlatılanlara uygun olarak başvurularını gerçekleştirmelidir. Prosedürlere uygun olmayan bir başvuru vize reddi ile sonuçlanacaktır. Ayrıca kesinlikle başvuru dosyasında ve başvuru formunda herhangi bir hata, eksiklik ya da yalan beyan yer almamasına dikkat edilmelidir. Aksi takdirde vize reddi almanın yanı sıra başvuru yasağı ile de karşı karşıya kalınabilir.

İngiltere’ye gidiş amacı ve kalış süresine göre hangi İngiltere vizesi türüne başvuru yapması gerektiğini, hangi işlemleri gerçekleştirmesi gerektiği ve hangi başvuru formunu doldurması gerektiğini belirlemede sorun yaşayan başvuru sahipleri CSS & Co Legal Services uzmanlarından detaylı bilgi alarak başvurularını gerçekleştirebilirler. Danışmanlık alarak vize başvurusu yapmak başvuru sahiplerinin olumlu sonuç almasını sağlayacağı gibi olumsuz bir sonuç alınması halinde de sonucun itiraz yoluyla olumluya çevrilebilmesi için faydalı olacaktır.

CSS Legal, 2006’dan bu yana İngiltere vizesi danışmanlığı yapan ve Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1770 defa görüntülendi

Tier-4 İngiltere Çocuk Öğrenci Vizesi Sıkça Sorulan Soruları