image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Tier-1 İngiltere Yatırımcı Vizesi Ne Kadar Zamanda Sonuçlanır?

Yatırımcılar için İngiltere Vizesi başvurusu daha önceden belgeleri hazırlanmış, tercümeleri yapılmış, İngilizce doldurulmuş formları hazırlanmış, ödemeleri yapılmış ve randevusu alınmış olmak suretiyle hazır hale getirilen dosyanın İngiltere Vize Başvuru Merkezine teslim edilmesinden sonra 3 hafta yani 15 iş günü içerisinde sonuçlanacaktır.

Tier-1 İngiltere Yatırımcı Vizesi başvurusu, uzmanlarımız tarafından size sağlanacak olan ve sizin durumunuz ile İngiltere’ye gidiş amacınıza uygun olarak başvuru dosyanızda bulunması gereken evrak listesindeki belgelerinizin toplanıp, bunların tercümelerinin yaptırılıp, bütün formların doldurulup, gerekli vize başvuru ücretlerinin ödenmesinden ve bütün bu işlemlerin tamamlanmasından sonra biyometrik bilgileriniz (parmak izleri, fotoğraf) ve başvuru dosyanızı teslim edebileniz için uzmanlarımız tarafından randevu alınması ve bu randevuya katılarak İngiltere Vize Başvuru Merkezine başvurunuzu yaptıktan sonra değerlendirilip olumlu ya da olumsuz bir karar verilmesi için İstanbul’daki İngiltere Başkonsolosluğuna gönderilmektedir. İngiltere Başkonsolosluğunda değerlendirilen başvuru dosyası yaklaşık olarak 3 hafta yani 15 iş günü içinde sonuçlanır.

3 hafta kadar bekleme riskini göze almak istemeyen ve acil sonuç alması gereken başvuru sahipleri başvuru merkezinden Öncelikli Servis (Priority Service) alabilirler. Öncelikli Servis (Priority Service) hizmeti 5 iş günü içerisinde sonuç alınmasını sağlayacaktır. Bu servisten nasıl yararlanacağı hakkında detaylı bilgi almak isteyen başvuru sahipleri CSS & Co Legal Services ile irtibata geçebilirler.

Tier-1 İngiltere Yatırımcı Vizesi başvurularının oldukça karmaşık başvurular olduğu gerçeği herkesçe bilinmektedir. Başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebilmektedir. Bu nedenle bu başvurularda olumlu sonuç alabilmek için eksiksiz bir dosya ile başvuru yapmak çeşitli kayıplara uğramamak adına oldukça önem taşır. Titizlikle hazırlanmış bir dosya ile başvuru yapılmak isteniyorsa CSS Legal uzmanları ile iletişime geçilebilir. Danışmanlık almak genellikle olumlu sonuç alınmasını sağlayacağı gibi olumsuz bir sonuç alınması halinde de sonucun olumluya çevrilebilmesi için yarar sağlar.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1763 defa görüntülendi

Tier-1 İngiltere Yatırımcı Vizesi Sıkça Sorulan Soruları