image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Tier-1 İngiltere Yatırımcı Vizesi Başvurusunda Hangi Belgeler Gerekir?

İngiltere’de yatırım yapmak üzere başvurulabilen İngiltere vizesi türü Tier-1 İngiltere Yatırımcı Vizesi başvurusunda başvuru sahiplerinin vizenin şartlarına uygun olduklarını ispatlamak üzere gerekli belgelerden oluşan bir başvuru dosyası hazırlaması gerekir.

Yatırımcılar için İngiltere Vizesi başvurusunda başvuru sahibinin İngiltere Vize Başvuru Merkezine bu vizenin şartlarını sağladığını gösteren belgelerden oluşan bir başvuru dosyası sunması gerekmektedir. Bu dosyayı hazırlamada problem yaşayan başvuru sahipleri CSS Legal uzmanları ile iletişime geçerek başvurularının İngiltere vize ve göçmenlik kurallarınca belirlenmiş prosedürlere uygun bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlayabilirler.

Tier-1 İngiltere Yatırımcı Vizesi başvurusunda sağlanması gereken en önemli şart, puan bazlı sistemden 75 puanı karşılayacak şartlara sahip olmak ve bunu belgelerle gösterebilmektir. Firmamızla vize başvuru işlemlerinizi başlatmanızın akabinde sizlere danışmanınız tarafından sağlanacak olan belge listesinde belirtilen ve başvurunuzda olması gereken diğer belgelerin yanı sıra bu şartların sağlanabildiğini gösteren belgeler de eklendiği takdirde yatırımcı olmak üzere başvuru yapan kişiler 3 yıl süreli vize alabileceklerdir. 75 puanı sağlamak için gereken şartlar hakkında detaylı bilgi için CSS & Co Legal Services danışmanları ile irtibata geçilmesi faydalı olacaktır.

Puan bazlı sistemden 75 puanı sağlayabildiğini gösteren başvuru sahiplerinin Yatırımcılar için İngiltere Vizesi başvurusu için İngilizce dil şartını sağladığını belgelerle göstermesine gerek bulunmayacaktır. Buna ek olarak bu başvurularda maddi yeterlilik şartının sağlandığına dair belgelerin dosyada yer almasına da gerek bulunmamaktadır.

İngiltere’de iş kurmak üzere başvuru yapılabilen vize türlerinden biri olan Yatırımcılar için İngiltere Vizesi’ne başvuru yapacak kişiler bilmelidir ki bu vize başvuruları oldukça karmaşıktır. Başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebildiği için bu başvurularda olumlu sonuç alabilmek adına vize danışmanlığı almak oldukça önem taşır. Bu bağlamda CSS & Co Legal Services uzmanlarından danışmanlık alarak vize başvurusu yapmak başvuru sahiplerini hem pek çok zarardan koruyacak hem de olumlu sonuç alma ihtimalini oldukça arttıracaktır.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1816 defa görüntülendi

Tier-1 İngiltere Yatırımcı Vizesi Sıkça Sorulan Soruları