image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Tier-1 İngiltere Yatırımcı Vizesi Başvuru/Vize Ücreti Ne Kadardır?

Yatırımcılar için İngiltere Vizesi başvuru/vize ücreti kura bağlı olarak devamlı değişkenlik göstermesi nedeniyle bu hususta en güncel bilgiyi alabilmek için CSS Legal uzmanları ile irtibata geçilmesi faydalı olacaktır.

İngiltere vizesi başvuru dosyasının uzmanlarımız tarafından sağlanacak olan ve kişinin şahsi ve maddi durumu ile İngiltere’ye gidiş amacına uygun olarak başvuruları için hazırlanması gereken belge listesindeki belgelerin tamamlanıp, bunların tercüme edilmesi gerekenlerinin tercümelerinin yaptırılıp, ilgili bütün formların doğru şekilde doldurulup, gerekli olan bütün başvuru/vize ücretinin ödenmesinden ve bütün bu işlemlerin tamamlanmasından sonra parmak izi ve fotoğrafın alınması yani biyometrik bilgilerin alınmasını sağlamak ve bunun yanı sıra daha önce tamamlanmış olan başvuru dosyasının İngiliz Konsolosluğunun vize bölümüne incelenmek üzere gönderilmesini sağlamak üzere teslim etmek için kişiye en yakın başvuru merkezinden randevu almak ve bu randevu gün ve saatinde fiziki olarak hazır olan başvuru dosyasının İngiltere Vize Başvuru Merkezine başvuru merkezine teslim edilmesi gerekir.

Yatırımcılar için İngiltere Vizesi başvurusu yapabilmek için de başvuru sahiplerinin yukarıda bahsedilen ve İngiltere vize ve göçmenlik kurallarına göre belirlenmiş olan bu işlemleri yapması gerekir. Bu prosedürel işlemlerden biri olan vize ücretini yatırmaksızın başvuru formunu doldurmak, İngiltere Vize Başvuru Merkezinden randevu almak gibi işlemler yapılamayacaktır.

Tier-1 İngiltere Yatırımcı Vizesi başvurusunu firmamız aracılığıyla yapan başvuru sahiplerinin başvuru ücretinin yatırılması ve diğer tüm vize işlemlerinde CSS Legal uzmanları tarafından olumlu sonuç alma ihtimalini yükseltmek amacıyla profesyonel destek sağlanacaktır. Başvurusunu eksiksiz yapmak isteyen başvuru sahipleri firmamızla irtibata geçebilirler.

İş kurmak üzere başvuru yapılabilen vize türlerinden biri olan Tier-1 İngiltere Yatırımcı Vizesi’ne başvuru yapacak kişiler bilmelidir ki bu vize başvuruları oldukça karmaşıktır. Başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebilir. Bu bağlamda CSS & Co Legal Services uzmanlarından danışmanlık alarak vize başvurusu yapmak başvuru sahiplerini hem pek çok zarardan koruyacak hem de olumlu sonuç alma ihtimalini oldukça arttıracaktır.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1942 defa görüntülendi

Tier-1 İngiltere Yatırımcı Vizesi Sıkça Sorulan Soruları