image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Tier-1 İngiltere Yatırımcı Vizesi Başvuru Prosedürü Nasıldır?

Tier-1 İngiltere Yatırımcı Vizesi başvurusu yaptıktan sonra vize alabilmek için İngiltere vize ve göçmenlik yönetmeliklerince belirlenmiş bulunan başvuru prosedürüne uyulmalıdır.

Yatırımcılar için İngiltere Vizesi’ne geçerli bir başvuru yapabilmek ve değerlendirme sonucu vize alabilmek için başvuru sahiplerinin başvuru prosedürüne uygun bir başvuru gerçekleştirmesi gerekir.

Prosedüre uygun bir vize başvurusu yapmak isteyen başvuru sahiplerinin öncelikle en az 6 ay geçerliliği bulunan bir pasaporta sahip olması gerekir. Pasaportu olmayan başvuru sahipleri yaşamakta oldukları şehirde yer alan İlçe Nüfus Müdürlüğüne pasaport çıkartmak üzere başvuru yapabilirler.

İngiltere’de yatırım yapmak üzere Yatırımcılar için İngiltere Vizesi başvurusu yapacak olan kişiler geçerli bir pasaporta sahiplerse gidiş amaçlarına göre başvuru yapacakları vize türünü belirlemelidir. Vize türü belirlendikten sonra vize işlemlerine başlanabilir. İngiltere vizesi başvurusu sürecinde en zorlu adımlardan birisi başvuru yapılacak vize türünü belirleyebilmektir. Çok sayıda vize türü olması nedeniyle gidiş amacına göre başvuru yapacağı vize türünü belirlemede sorun yaşayan başvuru sahipleri CSS & Co Legal Services uzmanları ile irtibata geçebilirler. 

Firmamızla iletişime geçerek başvuru yapacağı vize türünün belirlenmesini sağlayan başvuru sahipleri bunun ardından uzmanlarımızın sağlayacağı belge listesine göre belgeleri tamamlama, bunların tercümelerin yapılması, başvuru dosyasını hazırlama, başvuru formunu doldurma, vize ücreti ve ilgili diğer ödemeleri yapma ve İngiltere Vize Başvuru Merkezinden İngiltere Konsolosluğuna gönderilerek değerlendirilebilmesi için başvuru dosyası ve biyometrik bilgileri teslim etmek üzere randevu alma gibi vize işlemlerini gerçekleştirebileceklerdir. Başvurusunu firmamız uzmanları ile gerçekleştiren başvuru sahiplerinin işlemlerinin yapılması süreçlerinde danışmanlarımızca profesyonel destek sağlanacaktır.

Tier-1 İngiltere Yatırımcı Vizesi başvurusu için hangi işlemlerin yapılması gerektiği ile ilgili detaylı bilgi almak isteyen başvuru sahipleri CSS Legal uzmanları ile irtibata geçerek başvurularını gerçekleştirebilirler. Firmamızdan danışmanlık alarak vize başvurusu yapmak, başvuru sahiplerinin olumlu sonuç alması ihtimalini arttıracak ve herhangi bir hata ya da eksiklik sonucu vize reddi alma ihtimalini düşürecektir.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1916 defa görüntülendi

Tier-1 İngiltere Yatırımcı Vizesi Sıkça Sorulan Soruları