image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Tier-1 İngiltere Yatırımcı Vizesi Süresi Ne Kadardır?

Tier-1 İngiltere Yatırımcı Vizesi başvurusu olumlu sonuçlanan kişilere başlangıçta 3 yıllık vize verilmektedir.

Türkiye’de İstanbul, Ankara, İzmir, Gaziantep, Adana, Antalya ve Bursa illerinde bulunan İngiltere Vize Başvuru Merkezlerinden birine İngiltere vizesi başvurusu yapabilmek için danışmanlarımız tarafından sağlanacak olan belge listesindeki belgelerin tamamlanıp, tercüme edilmesi gerekenlerin tercümesi tamamlanıp, ilgili formlar İngilizce doldurulup, varsa ilgili harç ve ödemeler tamamlandıktan sonra, eğer öncelikli veya hızlandırılmış servis gibi bir ihtiyaç varsa bunlar ile ilgili prosedürlerin tamamlanmasının ardından danışmanlarımızla irtibat halinde alınmış olacak randevunun gün ve saatinde hazır hale gelmiş başvuru dosyasının incelenmek üzere İngiliz Konsolosluğuna gönderilmesini sağlamak için başvuru merkezine elden teslim edilmesi gerekir. Başvuru dosyasının tamamlanması ve başvuru merkezine tesliminin ardından Yatırımcılar için İngiltere Vizesi başvurusu olumlu sonuçlanan başvuru sahiplerine 3 yıllık vize verilmektedir. Bu süre ile İngiltere’de bulunan kişiler İngiltere’den uzatma başvurusu yaparak 2 yıl daha vize sürelerini uzatabilirler.

Tier-1 İngiltere Yatırımcı Vizesi süresi uzatılabileceği gibi bu vizeden başka bir vize türüne geçiş yapılarak da İngiltere’de kalınabilmesi mümkündür. Türkiye’den yapılacak ilk başvuru için ve İngiltere’den yapılacak uzatma ve başka vize türüne geçiş başvurusu için de CSS Legal ofisleri ile irtibata geçerek eksiksiz bir başvuru gerçekleştirilebilir.

İngiltere vizesi başvurularının dünyada olumlu sonuç almanın en zor vize başvuruları olduğu gerçeği herkesçe bilinen bir husustur. Başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebilmektedir. Bu nedenle bu başvurularda gerekli olan tüm belgelerle hatasız başvuru yapabilmek ve dolayısıyla olumlu sonuç alabilmek için vize danışmanlığı almak oldukça önemlidir. Hatasız ve eksiksiz bir başvuru yapabilmek isteyen başvuru sahipleri CSS & Co Legal Services’tan danışmanlık alarak karmaşık vize başvuru sürecini kolaylaştırabilir ve olumlu sonuç alma ihtimalini arttırabilir.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (İdari İtiraz, İtiraz Davası, İtiraz Kapsamlı Yeniden Değerlendirilme Başvurusu) başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1855 defa görüntülendi

Tier-1 İngiltere Yatırımcı Vizesi Sıkça Sorulan Soruları