image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Tier-1 İngiltere Yatırımcı Vizesi Başvurusu Nereye Yapılır?

Tier-1 İngiltere Yatırımcı Vizesi başvurusu yapacak olan kişiler başvurularını Türkiye’den yapılan tüm İngiltere vizesi başvurularında olduğu üzere İngiltere vize başvuru dosyasının belgelerinin tamamlanıp, tercümelerinin yapılıp, İngilizce başvuru formlarının doldurulup, vize/başvuru harç ve ödemelerinin yapılıp, başvuru randevularının alınması sonrasında konsolosluğa incelenmek üzere gönderilmesini sağlamak üzere teslim edilebildiği İngiltere Vize Başvuru Merkezine yapabilir.

Tier-1 İngiltere Yatırımcı Vizesi başvurusu yapacak olan başvuru sahipleri Türkiye’den yapılan İngiltere vizesi başvuruları için belirlenmiş bulunan başvuru prosedürüne uydukları takdirde geçerli bir başvuru yapabileceklerdir. Dolayısıyla geçerli bir başvuru yapmak isteyen yatırımcıların başvurularını İngiltere vize başvuru dosyasının belgelerin tamamlanıp, tercümelerin yapılıp, İngilizce başvuru formunun doldurulup, varsa vize harcı ödemelerinin yapılıp, vize randevularının alınması sonrasında konsolosluğa incelenmek üzere gönderilmesini sağlamak üzere teslim edilebildiği İngiltere Vize Başvuru Merkezine yapmaları gerekmektedir.

Türkiye’de Ankara, İstanbul, İzmir, Gaziantep, Bursa, Adana ve Antalya illerinde İngiltere Vize Başvuru Merkezi bulunmaktadır. İngiltere’ye gitmek için vize başvurusu yapacak olan kişiler kendilerine en yakın başvuru merkezinden uzmanlarımızın alacağı randevuya katılarak başvurularını yapabilirler. Geçerli bir başvuru yapabilmek için başvuru sahiplerinin randevularında başvuru dosyalarını ve biyometrik bilgilerini vermeleri gerekir.

İngiltere’ye gidiş amacı ve kalış süresine göre hangi İngiltere vizesi türüne başvuru yapması gerektiğini belirleyemeyen ve hangi işlemleri yapması gerektiğine dair detaylı bilgi almak isteyen başvuru sahipleri CSS Legal uzmanlarından detaylı bilgi alarak başvurularını gerçekleştirebilirler. Danışmanlık alarak vize başvurusu yapmak başvuru sahiplerinin olumlu sonuç almasını sağlayacağı gibi olumsuz bir sonuç alınması halinde de eğer vize reddine itiraz gerekçeleriniz başvurunuzu inceleyecek olan vize memurunca haklı, ikna edici ve inandırıcı görülürse sonucun itiraz yoluyla olumluya çevrilebilmesi için faydalı olacaktır.

CSS & Co Legal Services, 2006’dan bu yana İngiltere vizesi danışmanlığı yapan ve Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. Firmamız danışmanları ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1796 defa görüntülendi

Tier-1 İngiltere Yatırımcı Vizesi Sıkça Sorulan Soruları